A+ R A-

 

ZONGULDAK FUTBOL İL TEMSİLCİLİĞİ
19-20-NİSAN 2014  TARİHLERİ ARASINDAKİ HAFTALIK PROĞRAM
TARİH GÜN SAAT SAHA   KATEGORİ SONUÇ SAHA KOMİSERİ FED.TEMSİLCİSİ

19.04.2014

 

19.04.2014

CUMARTESİ

 

CUMARTESİ

12..00

 

14.00

FENER

 

FENER

ZON.KÖMÜRSPOR

 

YEŞİLTEPESPOR

ZON.GENÇLİKSPOR

 

ÇAT.DEMİRSPOR

U-16

 

U-16

 

MUZAFFER KILIÇ

 

BÜLENT TUNA

 
19.04.2014 CUMARTESİ 16.00 FENER TERSANESPOR CAPETİ MERKEZ ATLY. U-16   GÜNAL KIRAL  
19.04.2014 CUMARTESİ 15.00 KOZLU KOZLU TAŞKÖMÜRÜ KOZLU BELEDİYESPOR U-16   NİHAT AYAZ  
19.04.2014 CUMARTESİ 15.00 KİLİMLİ KİLİMLİ BELEDİYE SARAYSPOR U-16   CEMAL KAHVECİ  
19.04.2014 CUMARTESİ 14.00 BEYÇAYIRI KDZ.EREĞLİ SPOR EREĞLİ DEMİRÇELİK U-16   MEHMET YAVUZ  
19.04.2014 CUMARTESİ 16.00 BEYÇAYIRI GÜLÜÇ BELEDİYE GÜMELİSPOR U-16   TARIK TEKE  
19.04.2014 CUMARTESİ 15.00 ÇAYCUMA SNT. VELİKÖYÜSPOR ÇAYCUMA SPOR U-16   TURAN ZENGİN  
20.04.2014 PAZAR 12.00 ÇAYCUMA SNT. KAYIKÇILAR G.B. PEHLİVANLAR SPOR 2.AMATÖR   BARIŞ YEŞİL  
20.04.2014 PAZAR 14.00 ÇAYCUMA SNT. NEBİOĞLU GENÇLİK MUSLU BELEDİYESPOR 2.AMATÖR   BARIŞ YEŞİL  
20.04.2014 PAZAR 16.00 ÇAYCUMA SNT. ÇAYIRSPOR ÇAYCUMA YAKASPOR 2.AMATÖR   TURAN ZENGİN  
19.04.2014 CUMARTESİ 16.30 CUMAYANI AYİÇİSPOR TERAKKİSPOR 2.AMATÖR   MUSTAFA TEKİN  
20.04.2014 PAZAR 14.00 CUMAYANI GÖBÜSPOR HACILAR SPOR 2.AMATÖR   MUSTAFA TEKİN  
20.04.2014 PAZAR 16.00 CUMAYANI TÜRKALİSPOR KARAMAN SPOR 2.AMATÖR   CEMAL KAHVECİ  
20.04.2014 PAZAR 12.00 FENER İNAĞZI SPOR ÇAYDAMAR SPOR 2.AMATÖR   MUZAFFER KILIÇ  
20.04.2014 PAZAR 14.00 FENER TEPEBAŞI SPOR SUBATAN SPOR 2.AMATÖR   ZEKİ ÇORAK  
20.04.2014 PAZAR 16.00 FENER BEYCUMA CEZAEVİ ZONG.BELEDİYESPOR 2.AMATÖR   GÜNAL KIRAL  
20.04.2014 PAZAR 14.30 KOZLU KOZLU BELEDİYE HEREKE YILDIZ SPOR BAL   NİHAT AYAZ  
20.04.2014 PAZAR 14.30 KİLİMLİ KİLİMLİ BELEDİYE GEBZESPOR BAL   BÜLENT TUNA  
                   
                   
 

2.AMATÖR KÜME U-19 LİGİ 22 NİSAN 2014 TARİHİNDE BAŞLAYACAKTIR KULÜPLERİMİZE DUYURULUR.

 

 

 

 

       
ZONGULDAK FUTBOL İL TEMSİLCİLİĞİ
10-11-12-13-16 NİSAN 2014  TARİHLERİ ARASINDAKİ HAFTALIK PROĞRAM
TARİH GÜN SAAT SAHA                         TAKIMLAR KATEGORİ SONUÇ SAHA KOMİSERİ FED.TEMSİLCİSİ
10.04.2014 PERŞEMBE 16.00 KOZLU KOZLU BELEDİYESPOR YEŞİLTEPE SPOR U-16 9-0 NİHAT AYAZ  
11.04.2014 CUMA 16.00 KOZLU ZONGULDAK KÖMÜRSPOR DEVREK BELEDİYESPOR U.19 FİNAL 1-2 şam. NİHAT ORUÇ  
         İtiraz neticesinde  iptal edildi        
12.04.2014 CUMARTESİ 12.00 BEYÇAYIRI GÜLÜÇ BELEDİYESPOR EREĞLİ DEVLET HAST.SPOR U-16 0-2 TARIK TEKE  
12.04.2014 CUMARTESİ 14.30 BEYÇAYIRI KDZ.EREĞLİ SPOR ALAPLI BELEDİYESPOR S.AMATÖR 0-2 MEHMET YAVUZ  
12.04.2014 CUMARTESİ 12.00 FENER TERSANE SPOR KİLİMLİ BELEDİYESPOR U-16 0-8 KEMAL ÇETİN  
12.04.2014 CUMARTESİ 14.00 FENER CAPETİ MERKEZ ATLY.SPOR ZONGULDAK GENÇLİKSPOR U-16 1-0 ZEKİ ÇORAK  
12.04.2014 CUMARTESİ 16.00 FENER ZONGULDAK KÖMÜRSPOR SARAY SPOR U-16 3-1 BÜLENT TUNA  
12.04.2014 CUMARTESİ 14.00 ÇAYCUMA SNT. İSTASYON GEMİCİLER SPOR ÇAYCUMA SPOR U-16 2-0 TURAN ZENGİN  
12.04.2014 CUMARTESİ 15.00 CUMAYANI ÇATALAĞZI DEMİRSPOR KARADON SPOR U-16 2-4 MUSTAFA TEKİN  
13.04.2014 PAZAR 15.00 ÇAYCUMA ÇİM DEVREK BELEDİYESPOR İSTASYON GEMİCİLER SPOR S.AMATÖR 3-3 BARIŞ YEŞİL  
13.04.2014 PAZAR 12.00 FENER ZONG.İŞİTME ENG.SPOR ANKARA İŞİTME ENG.SPOR İŞT.ENG. 0-5 NİHAT ORUÇ  
13.04.2014 PAZAR 14.00 FENER BAŞTARLASPOR ÇAYCUMA SPOR S.AMATÖR 2-4 ZEKİ ÇORAK  
13.04.2014 PAZAR 16.00 FENER ÜZÜLMEZ SPOR ÇATES IŞIKSPOR S.AMATÖR 2-2 GÜNAL KIRAL  
13.04.2014 PAZAR 10.00 BEYÇAYIRI KDZ.EREĞLİSPOR GÜMELİSPOR U-16 6-0 CEMİL SICAKYÜZ  
13.04.2014 PAZAR 12.00 BEYÇAYIRI KDZ.EREĞLİSPOR İŞT.ENG. ANKARA KEÇİÖREN İŞT.ENG. İŞT.ENG.   MUSTAFA AKIN  
13.04.2014 PAZAR 14.30 BEYÇAYIRI GÜMELİSPOR EREĞLİ DEVLET HAST.SPOR S.AMATÖR 1-3 MEHMET YAVUZ  
13.04.2014 PAZAR 15.00 CUMAYANI CAPETİ MERKEZ ATLY.SPOR BAYAT SPOR 1.A.EX.PLAYOF 2-1 MUSTAFA TEKİN  
13.04.2014 PAZAR 14.00 ÇAYCUMA SNT. VELİKÖYÜSPOR ÇAYDEĞİRMENİ BLD.SPOR U-16 2-3 TURAN ZENGİN  
13.04.2014 PAZAR 14.30 KEMAL KÖKSAL ZONGULDAK KÖMÜRSPOR ÇAYIROVA SPOR BAL 2-0 BÜLENT TUNA  
16.04.2014 ÇARŞAMBA 12.00 BEYÇAYIRI KDZ.EREĞLİSPOR İZMİR KONAK SPOR BAYANLAR   MUSTAFA AKIN   

19-20 NİSAN 2014 TARİHİNDE 2. AMATÖR KÜME MÜSABAKALARI BAŞLAYACAKTIR KULÜPLERİMİZE DUYURULUR.

 

 

ZONGULDAK FUTBOL İL TEMSİLCİLİĞİ

04-05-06-07-08-09 NİSAN 2014  TARİHLERİ ARASINDAKİ HAFTALIK PROĞRAM
TARİH GÜN SAAT SAHA   KATEGORİ SONUÇ SAHA KOMİSERİ FED.TEMSİLCİSİ
04.04.2014 CUMA 16.00 FENER ZONGULDAK GENÇLİKSPOR POLİSGÜCÜSPOR U-19- BARAJ 9-1 MUZAFFER KILIÇ  
05.04.2014 CUMARTESİ 14.00 ÇAYCUMA ÇİM ÇAYCUMASPOR GÜMELİSPOR S.AMATÖR 9-1 TURAN ZENGİN  
05.04.2014 CUMARTESİ 14.00 KOZLU İHSANİYESPOR POLİSGÜCÜSPOR 1.AMATÖR 1-3 NİHAT AYAZ  
05.04.2014 CUMARTESİ 14.00 FENER KARAELMASSPOR CAPETİ MER.ATL.SPOR 1.AMATÖR 2-4 KEMAL ÇETİN  
05.04.2014 CUMARTESİ 16.00 FENER TERSANESPOR ÇATALAĞZI DEMİRSPOR 1.AMATÖR 2-6 GÜNAL KIRAL  
05.04.2014 CUMARTESİ 14.00 ÇAYDEĞİRMENİ ÇAYDEĞİRMENİ BELEDİYESPOR İSTASYON GEMİCİLERSPOR U-16 1-1 İSHAK ÇAKICI  
05.04.2014 CUMARTESİ 13.00 KİLİMLİ KİLİMLİ BELEDİYESPOR ZONGULDAK KÖMÜRSPOR U-16 0-7 CEMAL KAHVECİ  
05.04.2014 CUMARTESİ 15.00 KİLİMLİ KARADONSPOR KOZLU BELEDİYESPOR U-16 1-0 CEMAL KAHVECİ  
05.04.2014 CUMARTESİ 15.00 BEYÇAYIRI EREĞLİ DEVLET HAST.SPOR KDZ.EREĞLİ SPOR U-16 0-6 MEHMET YAVUZ  
06.04.2014 PAZAR 13.00 CUMAYANI ÇATESIŞIK SPOR BAŞTARLASPOR S.AMATÖR 2-0 MUSTAFA TEKİN  
06.04.2014 PAZAR 15.00 CUMAYANI KURTGÜCÜSPOR KARADONSPOR 1.AMATÖR 1-1 MUSTAFA TEKİN  
06.04.2014 PAZAR 15.00 ALAPLI ALAPLI BELEDİYESPOR ÜZÜLMEZ SPOR S.AMATÖR 6-0 TARIK TEKE  
06.04.2014 PAZAR 12.00 ÇAYCUMA SNT. SEFERCİK SPOR KARAMUSASPOR 1.AMATÖR 0-2 BARIŞ YEŞİL  
06.04.2014 PAZAR 14.00 ÇAYCUMA SNT. İSTASYON GEMİCİLER SPOR KDZ.EREĞLİ SPOR S.AMATÖR 0-7 BARIŞ YEŞİL  
06.04.2014 PAZAR 16.00 ÇAYCUMA SNT. ÇOMRANLI KÖYÜSPOR VELİKÖYÜSPOR 1.AMATÖR 0-2 TURAN ZENGİN  
06.04.2014 PAZAR 14.00 PERŞEMBE PERŞEMBE BELEDİYESPOR KARAPINAR SPOR 1.AMATÖR 3-0 hük. ALPASLAN MİYANYEDİ  
06.04.2014 PAZAR 12.00 FENER ZONGULDAK GENÇLİKSPOR BÖLÜMSPOR 1.AMATÖR 0-7 KEMAL ÇETİN  
06.04.2014 PAZAR 14.00 FENER GÜVENLİKGÜCÜSPOR ACILIK ESNAF SPOR 1.AMATÖR 5-3 GÜNAL KIRAL  
06.04.2014 PAZAR 11.00 KOZLU KOZLU TAŞKÖMÜRÜSPOR POLİSGÜCÜSPOR U-16 3-0 RAMAZAN BAYRAM  
06.04.2014 PAZAR 14.30 KOZLU KOZLU BELEDİYESPOR SULTANGAZİSPOR BAL 0-0 BÜLENT TUNA  
06.04.2014 PAZAR 14.30 KİLİMLİ KİLİMLİ BELEDİYESPOR ZONGULDAK KÖMÜRSPOR BAL 0-1 NİHAT ORUÇ  
07.04.2014 PAZARTESİ 14.00 FENER SARAYSPOR CAPETİ MERKEZ ATLY.SPOR U-16   ZEKİ ÇORAK  
07.04.2014 PAZARTESİ 16.00 FENER ZONGULDAK GENÇLİK SPOR TERSANE SPOR U-16   BÜLENT TUNA  
07.04.2014 PAZARTESİ 16.00 BEYÇAYIRI GÜMELİSPOR EREĞLİ DEMİRÇELİKSPOR U-16   CEMİL SICAKYÜZ  
08.04.2014 SALI 13.00 KOZLU KİLİMLİ BELEDİYESPOR ZONGULDAK KÖMÜRSPOR U-19 PLAYOF   NİHAT ORUÇ  
08.04.2014 SALI 15.00 KOZLU CAPETİ MERKEZ ATLY.SPOR KDZ.EREĞLİ SPOR U-19 PLAYOF   NİHAT AYAZ  
08.04.2014 SALI 13.00 FENER İSTASYON GEMİCİLER SPOR KOZLU BELEDİYESPOR U-19 PLAYOF   ZEKİ ÇORAK  
08.04.2014 SALI 15.00 FENER ZONG.GENÇLİK-POLİSGÜCÜ GALİBİ DEVREK BELEDİYESPOR U-19 PLAYOF   MUZAFFER KILIÇ  
09.04.2014 ÇARŞAMBA 16.00 ÇAYCUMA SNT. VELİOĞLU GENÇLİKSPOR FİLYOSATEŞ SPOR 1.AMATÖR   TURAN ZENGİN  
09.04.2014 ÇARŞAMBA 16.00 SALTUKOVA SALTUKOVA SPOR ÇAYDEĞİRMENİ BELEDİYESPOR 1.AMATÖR   RAMAZAN YÜZLÜ   

 

 

 

 

ZONGULDAK FUTBOL İL TEMSİLCİLİĞİ

28-29-31 MART -01-NİSAN 2014  TARİHLERİ ARASINDAKİ HAFTALIK PROĞRAM
TARİH GÜN SAAT SAHA   KATEGORİ SONUÇ SAHA KOMİSERİ FE.TEMSİLCİSİ
28.03.2014 CUMA 11.00 FENER POLİSGÜCÜSPOR ZON.GENÇLİKSPOR 1.AMATÖR 3-0 GÜNAL KIRAL  
28.03.2014 CUMA 13.00 FENER YEŞİLTEPESPOR GÜVENLİKGÜCÜSPOR 1.AMATÖR 3-5 NİHAT ORUÇ  
28.03.2014 CUMA 15.00 FENER ACILIK ESNAF SPOR KURTGÜCÜSPOR 1.AMATÖR 5-2 BÜLENT TUNA  
28.03.2014 CUMA 15.00 BEYÇAYIRI ALAPLI BLD.SPOR EREĞLİ DEV.HAST.SPOR U-19 2-4 MEHMET YAVUZ  
29.03.2014 CUMARTESİ 13.00 BEYÇAYIRI GÜMELİSPOR ÇATESIŞIKSPOR S.AMATÖR 1-9 CEMİL SICAKYÜZ  
29.03.2014 CUMARTESİ 15.00 BEYÇAYIRI KDZ.EREĞLİSPOR DEVREK BLD.SPOR S.AMATÖR 6-0 TARIK TEKE  
29.03.2014 CUMARTESİ 13.00 FENER BAŞTARLASPOR ALAPLI BLD.SPOR S.AMATÖR 0-5 ZEKİ ÇORAK  
29.03.2014 CUMARTESİ 15.00 FENER ÜZÜLMEZ SPOR İST. GEMİCİLER SPOR S.AMATÖR 3-0 GÜNAL KIRAL  
29.03.2014 CUMARTESİ 13.00 KİLİMLİ KARADON SPOR TERSANESPOR 1.AMATÖR 9-1 CEMAL KAHVECİ  
29.03.2014 CUMARTESİ 15.00 KİLİMLİ BÖLÜMSPOR KARAELMASSPOR 1.AMATÖR 6-3 CEMAL KAHVECİ  
29.03.2014 CUMARTESİ 14.00 CUMAYANI ÇAT. DEMİRSPOR İHSANİYESPOR 1.AMATÖR 6-3 T MUSTAFA TEKİN  
29.03.2014 CUMARTESİ 10.00 ÇAY.SEN. FİLYOSATEŞSPOR SALTUKOVASPOR 1.AMATÖR 3-2 BARIŞ YEŞİL  
29.03.2014 CUMARTESİ 12.00 ÇAY.SEN. KARAPINARSPOR GÖKÇEBEYSPOR 1.AMATÖR 2-2 TURAN ZENGİN  
29.03.2014 CUMARTESİ 14.00 ÇAY.SEN. KARAMUSASPOR PERŞEMBE BLDSPOR 1.AMATÖR 0-2 MUSA SEFERCİK  
29.03.2014 CUMARTESİ 16.00 ÇAY.SEN. VELİKÖYÜSPOR SEFERCİKSPOR 1.AMATÖR 2-5 MUSA SEFERCİK  
29.03.2014 CUMARTESİ 14.00 ÇAYDEĞİRMENİ ÇAYDEĞİRMENİ BLD. ÇOMRANLIKÖYÜSPOR 1.AMATÖR 3-2 İSHAK ÇAKICI  
31.03.2014 PAZARTESİ 15.00 KOZLU KOZLU BLD.SPOR ÇAT.DEMİRSPOR U-16   NİHAT ORUÇ  
31.03.2014 PAZARTESİ 10.00 FENER TERSANE SPOR ZON. KÖMÜRSPOR U-16   GÜNAL KIRAL  
31.03.2014 PAZARTESİ 12.00 FENER SARAYSPOR ZON. GENÇLİKSPOR U-16   ZEKİ ÇORAK  
31.03.2014 PAZARTESİ 14.00 FENER ÜZÜLMEZ SPOR KARADON SPOR U-16   BÜLENT TUNA  
31.03.2014 PAZARTESİ 16.00 FENER CAPETİ MRKZ.ATL.SPOR KİLİMLİ BLD.SPOR U-16   MUZAFFER KILIÇ  
31.03.2014 PAZARTESİ 14.00 BEYÇAYIRI KDZ.EREĞLİ SPOR GÜLÜÇ BLD.SPOR U-16   MUSTAFA  AKIN  
31.03.2014 PAZARTESİ 12.00 ERDEMİR EREĞLİ DEMİRÇELİKSPOR EREĞLİ DEV. HAST.SPOR U-16   MEHMET YAVUZ  
31.03.2014 PAZARTESİ 15.00 ÇAY.SEN. İST.GEMİCİLER SPOR VELİKÖYÜSPOR U-16   TURAN ZENGİN  
01.04.2014 SALI 16.00 FENER POLİSGÜCÜSPOR YEŞİLTEPESPOR U-16   BÜLENT TUNA  
01.04.2014 SALI 14.00 BEYÇAYIRI EREĞLİ DEV. HAST.SPOR KDZ.EREĞLİ SPOR U-19   MUSTAFA AKIN   
ZONGULDAK FUTBOL İL TEMSİLCİLİĞİ
22-23-24-25 MART 2014  TARİHLERİ ARASINDAKİ HAFTALIK PROĞRAM
TARİH GÜN SAAT SAHA   KATEGORİ SONUÇ SAHA KOMİSERİ FED.TEMSİLCİSİ
22.03.2014 CUMARTESİ 13.00 KOZLU KARAELMAS SPOR POLİSGÜCÜSPOR 1.AMATÖR   0-3 NİHAT AYAZ  
22.03.2014 CUMARTESİ 15.00 KOZLU GÜVENLİKGÜCÜSPOR CAPETİ MRK.ATLY.SPOR 1.AMATÖR 3-1 RAMAZAN BAYRAM  
22.03.2014 CUMARTESİ 13.00 CUMAYANI KURTGÜCÜSPOR YEŞİLTEPESPOR 1.AMATÖR 4-5 MUSTAFA TEKİN  
22.03.2014 CUMARTESİ 15.00 CUMAYANI SEFERCİK SPOR ÇAYDEĞİRMENİ BLD.SPOR 1.AMATÖR 1-1 MUSTAFA TEKİN  
22.03.2014 CUMARTESİ 13.00 ERD. DEMİR TERSANESPOR ACILIK ESNAF SPOR 1.AMATÖR 2-0 GÜNAL KIRAL  
22.03.2014 CUMARTESİ 15.00 ERD. DEMİR ZON. GENÇLİKSPOR İHSANİYESPOR 1.AMATÖR 0-2 ZEKİ ÇORAK  
22.03.2014 CUMARTESİ 13.00 KİLİMLİ KARADONSPOR ÇAT. DEMİRSPOR 1.AMATÖR 9-4 CEMAL KAHVECİ  
22.03.2014 CUMARTESİ 15.00 KİLİMLİ İST.GEMİCİLER SPOR KOZLU TAŞKÖMÜRÜSPOR U-14 FİNAL 1-2 şam. BÜLENT TUNA  
22.03.2014 CUMARTESİ 12.00 ÇAY. SNT. ÇOMRANLIKÖYÜSPOR FİLYOSATEŞ SPOR 1.AMATÖR 2-7 BARIŞ YEŞİL  
22.03.2014 CUMARTESİ 13.00 PERŞEMBE PERŞEMBE BLD.SPOR VELİKÖYÜSPOR 1.AMATÖR 3-0 ALPASLAN MİYANYEDİ  
22.03.2014 CUMARTESİ 13.00 GÖKÇEBEY GÖKÇEBEY SPOR KARAMUSA SPOR 1.AMATÖR 1-1 İSHAK ÇAKICI  
22.03.2014 CUMARTESİ 12.00 SALTUKOVA SALTUKOVA SPOR VELİOĞLU GENÇLİKSPOR 1.AMATÖR 1-1 RAMAZAN YÜZLÜ  
23.03.2014 PAZAR 13.30 ERD. DEMİR YEŞİLTEPESPOR KOZLU TAŞKÖMÜRÜSPOR U-16 0-13 MUZAFFER KILIÇ  
23.03.2014 PAZAR 15.30 ERD. DEMİR ZON.KÖMÜRSPOR CAPETİ MRK.ATLY.SPOR U-16 2-1 GÜNAL KIRAL  
23.03.2014 PAZAR 14.00 CUMAYANI ÇAT. DEMİRSPOR ÜZÜLMEZ SPOR U-16 10-1 MUSTAFA TEKİN  
23.03.2014 PAZAR 13.30 KİLİMLİ KİLİMLİ BLD.SPOR ZON. GENÇLİKSPOR U-16 4-0 CEMAL KAHVECİ  
23.03.2014 PAZAR 15.30 KİLİMLİ KARADONSPOR POLİSGÜCÜSPOR U-16 4-2 CEMAL KAHVECİ  
23.03.2014 PAZAR 12.00 KOZLU ZON.İŞİTME ENGEL.SPOR İST.SSK.İŞT.ENG.SPOR İŞT.ENG. 0-1 RAMAZAN BAYRAM  
23.03.2014 PAZAR 14.00 KOZLU TERSANE SPOR SARAY SPOR U-16 2-13 ZEKİ ÇORAK  
23.03.2014 PAZAR 13.30 BEYÇAYIRI EREĞLİ DEVLET HST.SPOR GÜMELİSPOR U-16 6-0 MEHMET YAVUZ  
23.03.2014 PAZAR 15.30 BEYÇAYIRI GÜLÜÇ BELEDİYESPOR EREĞLİ D.ÇELİKSPOR U-16 1-8 TARIK TEKE  
23.03.2014 PAZAR 14.00 Ç.DEĞİRMENİ ÇAYDEĞİRMENİ BLD.SPOR ÇAYCUMA SPOR U-16 2-1 İSHAK ÇAKICI  
24.03.2014 PAZARTESİ 13.00 ALAPLI ALAPLI BELEDİYESPOR GÜMELİSPOR S.AMATÖR 11-0 CEMİL SICIKYÜZ  
24.03.2014 PAZARTESİ 13.00 ÇAY. SNT. İST. GEMİCİLER SPOR BAŞTARLA SPOR S.AMATÖR 5-3 TURAN ZENGİN  
24.03.2014 PAZARTESİ 13.00 DEVREK DEVREK BELEDİYESPOR ÜZÜLMEZ SPOR S.AMATÖR 2-0 İSHAK ÇAKICI  
24.03.2014 PAZARTESİ 13.00 ÇAY. ÇİM ÇAYCUMA SPOR EREĞLİ DEV.HAST.SPOR S.AMATÖR 2-2 BARIŞ YEŞİL  
25.03.2014 SALI 15.00 KİLİMLİ KİLİMLİ BELEDİYESPOR ÇATESIŞIKSPOR U-19   CEMAL KAHVECİ  
25.03.2014 SALI 13.00 KOZLU KOZLU BELEDİYESPOR ZON. GENÇLİKSPOR U-19   ZEKİ ÇORAK  
25.03.2014 SALI 15.00 KOZLU ZON.BELEDİYESPOR POLİSGÜCÜSPOR U-19   BÜLENT TUNA  
25.03.2014 SALI 15.00 ERD. DEMİR CAPETİ MER. ATL.SPOR ZON.KÖMÜRSPOR U-19   GÜNAL KIRAL  
25.03.2014 SALI 15.00 BEYÇAYIRI KDZ.EREĞLİ SPOR ALAPLI BLD.POR U-19   MUSTAFA AKIN  
25.03.2014 SALI 13.30 K.KÖKSAL ZON.KÖMÜRSPOR YENİŞEHİR BLD.SPOR BAL   NİHAT ORUÇ   

 

ZONGULDAK FUTBOL İL TEMSİLCİLİĞİ
15-16-17-18-19 MART 2014  TARİHLERİ ARASINDAKİ HAFTALIK PROĞRAM
TARİH GÜN SAAT SAHA   KATEGORİ SONUÇ SAHA KOMİSERİ FEED.TEMSİLCİSİ
15.03.2014 CUMARTESİ 13.00 ERDOĞAN DEMİR BAŞTARLA SPOR DEVREK BELEDİYESPOR S.AMATÖR 4-2 GÜNAL KIRAL  
15.03.2014 CUMARTESİ 13.00 ÇAYCUMA SNT. FİLYOSATEŞ SPOR SEFERCİK SPOR 1.AMATÖR 1-1 BARIŞ YEŞİL  
15.03.2014 CUMARTESİ 12.00 BEYÇAYIRI GÜMELİSPOR GÜLÜÇ BELEDİYESPOR U-16 0-4 TARIK TEKE  
15.03.2014 CUMARTESİ 14.00 BEYÇAYIRI EREĞLİ DEVLET HAST.SPOR ÇATESIŞIKSPOR S.AMATÖR 0-1 MEHMET YAVUZ  
15.03.2014 CUMARTESİ 11.00 KOZLU YEŞİLTEPESPOR TERSANESPOR 1.AMATÖR 0-6 NİHAT AYAZ  
15.03.2014 CUMARTESİ 13.00 KOZLU ÇATALAĞZI DEMİRSPOR ZONGULDAK GENÇLİKSPOR 1.AMATÖR 1-2 RAMAZAN BAYRAM  
15.03.2014 CUMARTESİ 15.00 KOZLU İHSANİYESPOR KARAELMASSPOR 1.AMATÖR 1-1 BÜLENT TUNA  
15.03.2014 CUMARTESİ 14.00 KİLİMLİ BÖLÜMSPOR GÜVENLİKGÜCÜSPOR 1.AMATÖR 3-1 NİHAT ORUÇ  
15.03.2014 CUMARTESİ 13.00 CUMAYANI SARAYSPOR İSTASYON GEMİCİLER SPOR U.14 PLAYOFF 1-3 MUSTAFA TEKİN  
15.03.2014 CUMARTESİ 15.00 CUMAYANI EREĞLİ DEMİRÇELİKSPOR KOZLU TAŞKÖMÜRÜSPOR U.14 PLAYOFF 4-5 pen. MUSTAFA TEKİN  
16.03.2014 PAZAR 11.00 ERDOĞAN DEMİR ACILIK ESNAF SPOR KARADONSPOR 1.AMATÖR 2-0 MUZAFFER KILIÇ  
16.03.2014 PAZAR 13.00 ERDOĞAN DEMİR ÜZÜLMEZ SPOR KDZ.EREĞLİSPOR S.AMATÖR 1-9 GÜNAL KIRAL  
16.03.2014 PAZAR 15.00 ERDOĞAN DEMİR CAPETİ MRKZ.ATLY.SPOR KURTGÜCÜSPOR 1.AMATÖR 3-4 ZEKİ ÇORAK  
16.03.2014 PAZAR 14.00 BEYÇAYIRI GÜMELİSPOR İSTASYON GEMİCİLER SPOR S.AMATÖR 2-3 CEMİL SICAKYÜZ  
16.03.2014 PAZAR 11.00 ÇAYCUMA SNT. KARAMUSASPOR KARAPINARSPOR 1.AMATÖR 1-1 TURAN ZENGİN  
16.03.2014 PAZAR 13.00 ÇAYCUMA SNT. VELİKÖYÜSPOR GÖKÇEBEYSPOR 1.AMATÖR 3-4 MUSA SEFERCİK  
16.03.2014 PAZAR 15.00 ÇAYCUMA SNT. VELİOĞLU GENÇLİKSPOR ÇOMRANLIKÖYÜSPOR 1.AMATÖR 4-1 MUSA SEFERCİK  
16.03.2014 PAZAR 13.00 ÇAYDEĞİRMENİ ÇAYDEĞİRMENİ BLD.SPOR PERŞEMBE BELEDİYESPOR 1.AMATÖR 1-0 İSHAK ÇAKICI  
16.03.2014 PAZAR 12.00 CUMAYANI ZONGULDAK İŞİTME ENG.SPOR BORNOVA İŞİTME ENG.SPOR İŞİTME ENG. 3-8 MUSTAFA TEKİN  
16.03.2014 PAZAR 13.30 KOZLU KOZLU BELEDİYESPOR KESTELBELEDİYESPOR BAL 0-1 BÜLENT TUNA  
16.03.2014 PAZAR 13.30 KİLİMLİ KİLİMLİ BELEDİYESPOR İNEGÖLGENÇLER GÜCÜSPOR BAL 3-2 NİHAT ORAÇ  
17.03.2014 PAZARTESİ 13.00 KOZLU İHSANİYESPOR CAPETİ MERKZ.ATLY.SPOR U-19   BÜLENT TUNA  
17.03.2014 PAZARTESİ 15.00 KOZLU ZONGULDAK GENÇLİKSPOR KİLİMLİ BELEDİYESPOR U-19   NİHAT ORUÇ  
17.03.2014 PAZARTESİ 11.00 ERDOĞAN DEMİR ZONGULDAK KÖMÜRSPOR ZONGULDAK BELEDİYESPOR U-19   MUZAFFER KILIÇ  
17.03.2014 PAZARTESİ 13.00 ERDOĞAN DEMİR KARAELMASSPOR KOZLU BELEDİYESPOR U-19   GÜNAL KIRAL  
17.03.2014 PAZARTESİ 15.00 ERDOĞAN DEMİR POLİSGÜCÜSPOR ÇATALAĞZI DEMİRSPOR U-16   ZEKİ ÇORAK  
18.03.2014 SALI 14.00 BEYÇAYIRI KDZ.EREĞLİSPOR EREĞLİ DEVLET HAST.SPOR U-19   MUSTAFA AKIN  
18.03.2014 SALI 15.00 SALTUKOVA SALTUKOVASPOR İSTASYON GEMİCİLER SPOR U-16   RAMAZN YÜZLÜ  
18.03.2014 SALI 15.00 ÇAYCUMA SNT. ÇAYCUMA SPOR VELİKÖYÜSPOR U-16   BARIŞ YEŞİL  
19.03.2014 ÇARŞAMBA 13.00 ERDOĞAN DEMİR ÜZÜLMEZSPOR KOZLU BELEDİYESPOR U-16   GÜNAL KIRAL  
19.03.2014 ÇARŞAMBA 15.00 ERDOĞAN DEMİR CAPETİ MRKZ.ATLY.SPOR TERSANESPOR U-16   ZEKİ ÇORAK  
19.03.2014 ÇARŞAMBA 13.00 KOZLU KOZLU TAŞKÖMÜRÜSPOR KARADONSPOR U-16   NİHAT AYAZ  
19.03.2014 ÇARŞAMBA 15.00 KOZLU ZONGULDAK GENÇLİKSPOR ZONGULDAK KÖMÜRSPOR U-16   BÜLENT TUNA  
19.03.2014 ÇARŞAMBA 15.00 KİLİMLİ SARAYSPOR KİLİMLİ BELEDİYESPOR U-16   NİHAT ORUÇ  
19.03.2014 ÇARŞAMBA 15.00 ERDEMİR EREĞLİ DEMİRÇELİKSPOR KDZ.EREĞLİSPOR U-16   MEHMET YAVUZ  

 

 

ZONGULDAK FUTBOL İL TEMSİLCİLİĞİ
08-09-10-11-12 MART 2014  TARİHLERİ ARASINDAKİ HAFTALIK PROĞRAM
TARİH GÜN SAAT SAHA   KATEGORİ SONUÇ SAHA KOMİSERİ FED.TEMSİLCİSİ
08.03.2014 CUMARTESİ 14.00 BEYÇAYIRI KDZ.EREĞLİ SPOR BAŞTARLA SPOR S.AMATÖR 4-1 MEHMET YAVUZ  
08.03.2014 CUMARTESİ 13.00 CUMAYANI ÇATESIŞIKSPOR ÇAYCUMASPOR S.AMATÖR 0-0 MUSTAFA TEKİN  
09.03.2014 PAZAR 13.00 DEVREK DEVREK BELEDİYESPOR GÜMELİSPOR S.AMATÖR 4-1 İSHAK ÇAKICI  
09.03.2014 PAZAR 14.00 ALAPLI  SEN. ALAPLI BELEDİYESPOR E. DEV.HAST.SPOR S.AMATÖR 4-1 TARIK TEKE  
09.03.2014 PAZAR 11.00 KOZLU EREĞLİ DEMİRÇELİKSPOR ZON. KÖMÜRSPOR U-14 PLAYOFF 5-0 NİHAT AYAZ  
09.03.2014 PAZAR 13.00 KOZLU SARAYSPOR KDZ.EREĞLİSPOR U-14 PLAYOFF 3-1 RAMAZAN BAYRAM  
09.03.2014 PAZAR 15.00 KOZLU GÜVENLİKGÜCÜSPOR POLİSGÜCÜSPOR 1.AMATÖR 0-2 NİHAT ORUÇ  
09.03.2014 PAZAR 11.00 KİLİMLİ İST. GEMİCİLERSPOR KOZLU BLD.SPOR U-14 PLAYOFF 8-0 CEMAL KAHVECİ  
09.03.2014 PAZAR 13.00 KİLİMLİ KOZLU TAŞKÖMÜRÜSPOR ÇAYCUMASPOR U-14 PLAYOFF 1-0 CEMAL KAHVECİ  
09.03.2014 PAZAR 15.00 KİLİMLİ KARADONSPOR YEŞİLTEPESPOR 1.AMATÖR 9-1 CEMAL KAHVECİ  
09.03.2014 PAZAR 11.00 ERDO.DEMİR TERSANESPOR CAPETİ MRK.ATL. 1.AMATÖR 1-3 GÜNAL KIRAL  
09.03.2014 PAZAR 13.00 ERDO.DEMİR KARAELMAS SPOR ZON. GENÇLİKSPOR 1.AMATÖR 0-0 GÜNAL KIRAL  
09.03.2014 PAZAR 15.00 ERDO.DEMİR ACILIKESNAF SPOR ÇAT.DEMİRSPOR 1.AMATÖR 3-1 MUZAFFER KILIÇ  
09.03.2014 PAZAR 13.00 PERŞEMBE PERŞEMBE BELEDİYESPOR FİLYOSATEŞSPOR 1.AMATÖR 1-5 ALPASLAN MİYANYEDİ  
09.03.2014 PAZAR 14.00 GÖKÇEBEY GÖKÇEBEYSPOR ÇAYDEĞİRMENİ BLD. 1.AMATÖR 1-2 BARIŞ YEŞİL  
09.03.2014 PAZAR 13.30 KEMAL KÖKSAL ZONGULDAK KÖMÜRSPOR KOZLU BLD.SPOR BAL   3-0 ZEKİ ÇORAK  
09.03.2014 PAZAR 12.00 ÇAYCUMA SNT. KARAPINARSPOR VELİKÖYÜSPOR 1.AMATÖR 4-0 TURAN ZENGİN  
09.*3.2014 PAZAR 14.00 ÇAYCUMA SNT. ÇOMRANLIKÖYÜSPOR SALTUKOVASPOR 1.AMATÖR 2-4 MUSA SFERCİK  
09.03.2014 PAZAR 13.00 CUMAYANI SEFERCİKSPOR VELİOĞLUGENÇLİK 1.AMATÖR 1-9 MUSTAFA TEKİN  
09.03.2014 PAZAR 15.00 CUMAYANI KURTGÜCÜSPOR BÖLÜMSPOR 1.AMATÖR 1-4 MUSTAFA TEKİN  
11.03.2014 SALI 14.00 CUMAYANI CATESIŞIKSPOR ZON.GENÇLİKSPOR U-19   MUSTAFA TEKİN  
11.03.2014 SALI 14.00 BEYÇAYIRI EREĞLİ DEVLET HAST.SPOR ALAPLI BLD.SPOR U-19   CEMİL SICAKYÜZ  
12.03.2014 ÇARŞAMBA 13.00 KOZLU POLİSGÜCÜSPOR ZON. KÖMÜRSPOR U-19   BÜLENT TUNA  
12.03.2014 ÇARŞAMBA 15.00 KOZLU ZONGULDAK BELEDİYESPOR İHSANİYESPOR U-19   BÜLENT TUNA  
12.03.2014 ÇARŞAMBA 14.00 KİLİMLİ KİLİMLİ BELEDİYESPOR KARAELMASSPOR U-19   NİHAT ORUÇ  
                   
2.AMATÖR KÜME  BÜYÜKLER LİGİ 12-13 NİSAN 2014 TARİHİNDE  BAŞLAYACAKTIR    
  KULÜPLERİMİZE ÖNEMLE  DUYURULUR           

 

 

 

 

ZONGULDAK FUTBOL İL TEMSİLCİLİĞİ

01-02-03-MART 2014  TARİHLERİ ARASINDAKİ HAFTALIK PROĞRAM
TARİH GÜN SAAT SAHA   KATEGORİ SONUÇ SAHA KOMİSERİ FED.TEMSİLCİSİ
01.03.2014 CUMARTESİ 10.00 KOZLU KOZLU BLD.SPOR KİLİMLİ BLD.SPOR U-19 1-0 NİHAT AYAZ  
01.03.2014 CUMARTESİ 12.00 KOZLU İHSANİYESPOR GÜVENLİKGÜCÜ 1.AMATÖR 2-1 RAMAZAN BAYRAM  
01.03.2014 CUMARTESİ 14.00 KOZLU BAŞTARLASPOR ÜZÜLMEZ SPOR S.AMATÖR 0-2 BÜLENT TUNA  
01.03.2014 CUMARTESİ 14.00 KİLİMLİ BÖLÜMSPOR TERSANE SPOR 1.AMATÖR 1-0 CEMAL KAHVECİ  
01.03.2014 CUMARTESİ 14.00 BEYÇAYIRI ALAPLI BELEDİYE KDZ.EREĞLİ SPOR U-19   MEHMET YAVUZ  
01.03.2014 CUMARTESİ 12.00 ERDO.DEMİR CAPETİ MER.ATL. ZONG.BLD.SPOR U-14 0-2 GÜNAL KIRAL  
01.03.2014 CUMARTESİ 14.00 ERDO.DEMİR CAPETİ MER.ATL. ZONG.BLD.SPOR U-19 1-5 NİHAT ORUÇ  
01.03.2014 CUMARTESİ 14.00 CUMAYANI ÇAT.DEMİRSPOR KARAELMASSPOR 1.AMATÖR 2-4 MUSTAFA TEKİN  
01.03.2014 CUMARTESİ 13.00 ÇAY.SENT. ÇAYCUMASPOR BEY.CEZAEVİSPOR U-14 3-0 hük. TURAN ZENGİN  
                   
02.03.2014 PAZAR 13.00 ÇAYCUMA ÇİM ÇAYCUMA SPOR ALAPLI BLD.SPOR S.AMATÖR 2-3 TURAN ZENGİN  
02.03.2014 PAZAR 11.00 ERDO.DEMİR YEŞİLTEPESPOR ACILIK ESNAF  1.AMATÖR 1-3 MUZAFFER KILIÇ  
02.03.2014 PAZAR 13.00 ERDO.DEMİR CAPETİ MER.ATL. KARADONSPOR 1.AMATÖR 2-0 GÜNAL KIRAL  
02.03.2014 PAZAR 15.00 ERDO.DEMİR POLİSGÜCÜSPOR KURTGÜCÜSPOR 1.AMATÖR 0-1 ZEKİ ÇORAK  
02.03.2014 PAZAR 13.00 SALTUKOVA SALTUKOVA SPOR SEFERCİKSPOR 1.AMATÖR 2-0 RAMAZAN YÜZLÜ  
02.03.2014 PAZAR 13.00 ÇAYDEĞİRMENİ ÇAYDEĞİRMENİ BLD. KARAPINAR SPOR 1.AMATÖR 0-0 İSHAK ÇAKICI  
02.03.2014 PAZAR 10.00 KOZLU SARAYSPOR ÇAT.DEMİRSPOR U-14 0-3 hük. RAMAZAN BAYRAM  
02.03.2014 PAZAR 13.30 KOZLU KOZLU BLD.SPOR KARTEPESUADİYE BAL 1-0 NİHAT ORUÇ  
02.03.2014 PAZAR 13.30 KİLİMLİ KİLİMLİ BLD.SPOR ÇAYIROVA SPOR BAL 2-0 BÜLENT TUNA  
02.03.2014 PAZAR 14.00 CUMAYANI AYİÇİ SPOR ZON.KÖMÜRSPOR U-14   MUSTAFA TEKİN  
02.03.2014 PAZAR 12.00 BEYÇAYIRI GÜMELİSPOR KDZ.EREĞLİSPOR S.AMATÖR 0-9 MUSTAFA AKIN  
02.03.2014 PAZAR 14.00 BEYÇAYIRI EREĞLİ DEV.HAST. İST. GEMİCİLER  S.AMATÖR 0-0 TARIK TEKE  
02.03.2014 PAZAR 11.00 ÇAY.SENT. FİLYOSATEŞ SPOR GÖKÇEBEYSPOR 1.AMATÖR 5-1 BARIŞ YEŞİL  
02.03.2014 PAZAR 13.00 ÇAY.SENT. VELİKÖYÜSPOR KARAMUSASPOR 1.AMATÖR 1-1 MUSA SEFERCİK  
02.03.2014 PAZAR 15.00 ÇAY.SENT. VELİOĞLU GENÇLİK PERŞEMBE BLD. 1.AMATÖR 2-0 MUSA SEFERCİK  
                   
03.03.2014 PAZARTESİ 15.00 KOZLU İHSANİYESPOR POLİSGÜCÜSPOR U-19   NİHAT AYAZ  
03.03.2014 PAZARTESİ 13.00 ERDO.DEMİR KARAELMAS SPOR ÇATESIŞIK SPOR U-19   GÜNAL KIRAL  
ZONGULDAK FUTBOL İL TEMSİLCİLİĞİ
20-21-22-23 ŞUBAT 2014  TARİHLERİ ARASINDAKİ HAFTALIK PROĞRAM
TARİH GÜN SAAT SAHA   KATEGORİ SONUÇ SAHA KOMİSERİ  
20.02.2014 P.BE 14.00 ERDO. DEMİR POLİSGÜCÜSPOR KARADONSPOR 1.KÜME (Ert)     2-2 NİHAT ORUÇ  
21.02.2014 CUMA 13.00 KOZLU POLİSGÜCÜSPOR CAPETİ MRK. ATLY. U.19     4-5 NİHAT AYAZ  
21.02.2014 CUMA 15.00 KOZLU ZON. GENÇLİK KARAELMAS  U.19     2-0 MUZAFFER KILIÇ  
21.02.2014 CUMA 15.00 CUMAYANI ÇATES IŞIKSPOR KOZLU BLD. U.19      1-5 MUSTAFA TEKİN  
21.02.2014 CUMA 15.00 ERDO. DEMİR ZON. KÖMÜRSPOR İHSANİYESPOR U.19    11-0 GÜNAL KIRAL  
21.02.2014 CUMA 15.00 ÇAYCUMA SEN. VELİOĞLU GENÇLİK VELİKÖYÜSPOR U.19     2-2 TURAN ZENGİN  
22.02.2014 C.TESİ 13.00 DEVREK DEVREK BLD.SPOR İST. GEMİCİLER  U.19     4-3 İSHAK ÇAKICI  
22.02.2014 C.TESİ 13.00 BEYÇAYIRI EREĞLİ DEV. HAS. KDZ.EREĞLİ SPOR U.19  0-3 hük. TARIK TEKE  
22.02.2014 C.TESİ 13.00 KOZLU KOZLU T.KÖMÜRÜ CAPETİ MRK. ATLY. U-14 0-0 BÜLENT TUNA  
22.02.2014 C.TESİ 13.00 ERDO. DEMİR ZON. KÖMÜRSPOR KİLİMLİ BLD. U-14 4-0 ZEKİ ÇORAK  
22.02.2014 C.TESİ 13.00 CUMAYANI ÇAT. DEMİRSPOR AYİÇİSPOR U-14 0-0 MUSTAFA TEKİN  
22.02.2014 C.TESİ 13.00 ÇAYCUMA SEN. VELİOĞLU GENÇLİK ÇAYCUMA SPOR U-14 0-14 BARIŞ YEŞİL  
23.02.2014 PAZAR 11.00 ERDO. DEMİR TERSANE SPOR POLİSGÜCÜSPOR 1.KÜME 0-4 MUZAFFER KILIÇ  
23.02.2014 PAZAR 13.00 ERDO. DEMİR ÜZÜLMEZ SPOR GÜMELİSPOR S.AMATÖR 1-0 GÜNAL KIRAL  
23.02.2014 PAZAR 15.00 ERDO. DEMİR ACILIK ESNAF  CAPETİ MRK. ATLY. 1.KÜME 1-2 BÜLENT TUNA  
23.02.2014 PAZAR 12.00 KİLİMLİ G.SPOR İL MDL. KARABÜK OVACIK BAYANLAR 0-21 CEMAL KAHVECİ  
23.02.2014 PAZAR 14.30 KİLİMLİ KARADONSPOR BÖLÜMSPOR 1.AMATÖR 3-2 CEMAL KAHVECİ  
23.02.2014 PAZAR 13.00 ÇAYCUMA ÇİM İST. GEMİCİLER  ÇAYCUMA SPOR S.AMATÖR 0-2 TURAN ZENGİN  
23.02.2014 PAZAR 13.00 DEVREK DEVREK BLD.SPOR EREĞLİ DEV. HAS. S.AMATÖR 1-1tatil İSHAK ÇAKICI  
23.02.2014 PAZAR 12.00 KOZLU YEŞİLTEPESPOR ÇATALAĞZI DEMİR 1.KÜME 0-4 RAMAZAN BAYRAM  
23.02.2014 PAZAR 14.00 KOZLU GÜVENLİKGÜCÜ ZON. GENÇLİK 1.KÜME 3-1 ZEKİ ÇORAK  
23.02.2014 PAZAR 14.00 CUMAYANI KURTGÜCÜSPOR İHSANİYESPOR 1.KÜME 1-0 MUSTAFA TEKİN  
23.02.2014 PAZAR 10.00 ÇAYCUMA SEN. KARAMUSASPOR ÇAYDEĞİRMENİ BLD. 1.KÜME 4-11 BARIŞ YEŞİL  
23.02.2014 PAZAR 12.00 ÇAYCUMA SEN. SEFERCİK SPOR ÇOMRANLI KÖYÜ 1.KÜME 0-3 MUSA SEFERCİK  
23.02.2014 PAZAR 14.00 ÇAYCUMA SEN. KARAPINAR SPOR FİLYOS ATEŞ SPOR 1.KÜME 2-1 MUSA SEFERCİK  
23.02.2014 PAZAR 13.00 GÖKÇEBEY GÖKÇEBEY SPOR VELİOĞLU GENÇLİK 1.KÜME 2-2 ENGİN KARAGÜLMEZ  
23.02.2014 PAZAR 13.00 PERŞEMBE PERŞEMBE BLD. SALTUKOVA SPOR 1.KÜME 1-3 ALPASLAN MİYANYEDİ  
23.02.2014 PAZAR 14.00 BEYÇAYIRI ALAPLI BLD. ÇATES IŞIK SPOR S.AMATÖR 1-0 MEHMET YAVUZ  
23.02.2014 PAZAR 13.30 KEMAL KÖKSAL ZON. KÖMÜRSPOR SULTANGAZİSPOR BAL 2-2 NİHAT ORUÇ  
ZONGULDAK FUTBOL İL TEMSİLCİLİĞİ
13-15-16 ŞUBAT 2014 TARİHLERİ ARASINDAKİ HAFTALIK PROĞRAM
TARİH GÜN SAAT SAHA   KATEGORİ SONUÇ SAHA KOMİSERİ FED.TEMSİLCİSİ
13.02.2014 PERŞEMBE 14.00 CUMAYANI CATES IŞIK SPOR KİLİMLİ BLD.SPOR U-19   MUSTAFA TEKİN  
13.02.2014 PERŞEMBE 14.00 ERD.DEMİR ZON. GENÇLİKSPOR KOZLU BLD.SPOR U-19   GÜNAL KIRAL  
13.02.2014 PERŞEMBE 12.00 KOZLU POLİSGÜCÜSPOR ZON. BELEDİYESPOR U-19   ZEKİ ÇORAK  
13.02.2014 PERŞEMBE 14.00 KOZLU ZON. KÖMÜRSPOR CAPETİ MER.ATLY.SPOR U-19   BÜLENT TUNA  
13.02.2014 PERŞEMBE 12.00 ÇAY.SNT. VELİOĞLU GENÇLİK  DEVREK BLD.SPOR U-19   TURAN ZENGİN  
13.02.2014 PERŞEMBE 14.00 ÇAY.SNT. VELİKÖYÜ SPOR İST. GEMİCİLER SPOR U-19   BARIŞ YEŞİL  
13.02.2014 PERŞEMBE 14.00 BEYÇAYIRI ALAPLI BELEDİYESPOR EREĞLİ DEV. HAST.SPOR U-19   CEMİL SICAKYÜZ  
15.02.2014 CUMARTESİ 11.00 KOZLU İHSANİYE SPOR TERSANESPOR 1.AMATÖR 3-0 NİHAT AYAZ  
15.02.2014 CUMARTESİ 13.00 KOZLU ZON. GENÇLİKSPOR KURTGÜCÜSPOR 1.AMATÖR 3-0 RAMAZAN BAYRAM  
15.02.2014 CUMARTESİ 15.00 KOZLU SARAYSPOR AYİÇİSPOR U.14   BÜLENT TUNA  
15.02.2014 CUMARTESİ 11.00 ERD.DEMİR ZON. BELEDİYESPOR K. TAŞKÖMÜRÜSPOR U.14   GÜNAL KIRAL  
15.02.2014 CUMARTESİ 13.00 ERD.DEMİR CAPETİ MER.ATLY.SPOR KOZLU BLD.SPOR U.14   ZEKİ ÇORAK  
15.02.2014 CUMARTESİ 15.00 ERD.DEMİR POLİSGÜCÜSPOR KARADON SPOR 1.AMATÖR TATİL NİHAT ORUÇ  
15.02.2014 CUMARTESİ 11.00 BEYÇAYIRI AKINSPOR NEY.GÖKÇELER SPOR 1.AMATÖR 2-1 MUSTAFA AKIN  
15.02.2014 CUMARTESİ 13.00 BEYÇAYIRI GÜMELİSPOR BAŞTARLASPOR S.AMATÖR 1-2 MEHMET YAVUZ  
15.02.2014 CUMARTESİ 15.00 BEYÇAYIRI BAYATSPOR GÜLÜÇ BLD.SPOR 1.AMATÖR 4-1 TARIK TEKE  
15.02.2014 CUMARTESİ 13.00 CUMAYANI ÇATESIŞIK SPOR İST. GEMİCİLER SPOR S.AMATÖR 3-1 MUSTAFA TEKİN  
15.02.2014 CUMARTESİ 15.00 KİLİMLİ KİLİMLİ BLD.SPOR ÇAT. DEMİRSPOR U.14   CEMAL  KAHVECİ  
15.02.2014 CUMARTESİ 14.00 ÇAY.SNT. ÇOMRANLI KÖYÜSPOR PERŞEMBE BLD.SPOR 1.AMATÖR 1-5 TURAN ZENGİN  
15.02.2014 CUMARTESİ 15.00 ERDEMİR YENİMAHALLESPOR ELEŞLER SPOR 1.AMATÖR 1-2 TARIK TEKE  
16.02.2014 PAZAR 12.00 BEYÇAYIRI KDZ.EREĞLİSPOR MAR. ÜNİVERSİTESİ BAYANLAR 3-0.Hük MEHMET YAVUZ  
16.02.2014 PAZAR 14.00 BEYÇAYIRI EREĞLİ DEV. HAST.SPOR KDZ.EREĞLİ SPOR S.AMATÖR 0-1 CEMİL SICAKYÜZ  
16.02.2014 PAZAR 13.00 CUMAYANI ÇATALAĞZI DEMİRSPOR GELİKSPOR 1.AMATÖR 3-0Hük. MUSTAFA TEKİN  
16.02.2014 PAZAR 10.00 ÇAY.SNT. İST. GEMİCİLER SPOR BEY.CEZAEVİSPOR U.14   BARIŞ YEŞİL  
16.02.2014 PAZAR 12.00 ÇAY.SNT. VELİOĞLU GENÇLİK SPOR KARAPINAR SPOR 1.AMATÖR 6-2 MUSA SEFERCİK  
16.02.2014 PAZAR 14.00 ÇAY.SNT. FİLYOSATEŞ SPOR KARAMUSASPOR 1.AMATÖR 3-1 MUSA SEFERCİK  
16.02.2014 PAZAR 14.00 ÇAY.ÇİM. ÇAYCUMA SPOR DEVREK BLD.SPOR S.AMATÖR 2-1 TURAN ZENGİN  
16.02.2014 PAZAR 14.00 KİLİMLİ BÖLÜMSPOR ACILIK ESNAF SPOR 1.AMATÖR 5-0 CEMAL  KAHVECİ  
16.02.2014 PAZAR 12.00 ERD.DEMİR CAPETİ MER. ATLY.SPOR YEŞİLTEPE SPOR 1.AMATÖR 4-1 NİHAT OROÇ  
16.02.2014 PAZAR 14.00 ERD.DEMİR KARAELMASSPOR GÜVENLİKGÜCÜSPOR 1.AMATÖR 3-1 GÜNAL KIRAL  
16.02.2014 PAZAR 14.00 SALTUKOVA SALTUKOVA SPOR GÖKÇEBEY SPOR 1.AMATÖR 3-1 RAMAZAN YÜZLÜ  
16.02.2014 PAZAR 14.00 ÇAYDEĞİRMENİ ÇAYDEĞİRMENİ BLD.SPOR VELİKÖYÜ SPOR 1.AMATÖR 4-1 İSHAK ÇAKICI  
16.02.2014 PAZAR 13.30 KOZLU KOZLU BELEDİYESPOR BÜYÜKÇEKMECESPOR BAL 0-1 BÜLENT TUNA   
ZONGULDAK FUTBOL İL TEMSİLCİLİĞİ
06-07-08-09 ŞUBAT 2014 TARİHLERİ ARASINDAKİ HAFTALIK PROĞRAM
TARİH GÜN SAAT SAHA   KATEGORİ SONUÇ SAHA KOMİSERİ FEDERASYON TEMSİLCİSİ
06.02.2014 PERŞEMBE 12.00 KOZLU KOZLU BELEDİYESPOR KARAELMASSPOR U-19 6-0 RAMAZAN BAYRAM  
06.02.2014 PERŞEMBE 14.00 KOZLU ZONGULDAK BELEDİYESPOR ZONGULDAK KÖMÜRSPOR U-19 0-6 BÜLENT TUNA  
06.02.2014 PERŞEMBE 14.00 KİLİMLİ KİLİMLİ BELEDİYESPOR ZONGULDAK GENÇLİKSPOR U-19 2-1 CEMAL KAHVECİ  
06.02.2014 PERŞEMBE 14.00 ERDO.DEMİR CAPETİ MRKZ.ATLY.SPOR İHSANİYESPOR U-19 8-1 GÜNAL KIRAL  
06.02.2014 PERŞEMBE 14.00 DEVREK  DEVREK BELEDİYESPOR VELİKÖYÜSPOR U-19 3-0 İSHAK ÇAKICI  
06.02.2014 PERŞEMBE 14.00 ÇAYCUMA SNT. İSTASYON GEMİCİLER SPOR VELİOĞLUGENÇLİKSPOR U-19 5-4 TURAN ZENGİN  
06.02.2014 PERŞEMBE 14.00 BEYÇAYIRI KDZ.EREĞLİ SPOR ALAPLI BELEDİYESPOR U-19 7-1 CEMİL SICAKYÜZ  
07.02.2014 CUMA 13.00 KOZLU ZONGULDAK BELEDİYESPOR CAPETİ MRKZ.ATLY.SPOR U.14   NİHAT AYAZ  
07.02.2014 CUMA 15.00 KOZLU KOZLU TAŞKÖMÜRÜSPOR MERKEZ TOPBAŞISPOR U.14   ZEKİ ÇORAK  
07.02.2014 CUMA 14.00 BEYÇAYIRI KDZ.EREĞLİ SPOR AKINSPOR U.14   TARIK TEKE  
07.02.2014 CUMA 14.00 ERDEMİR EREĞLİ DEMİRÇELİKSPOR EREĞLİ DEVLET HAST. SPOR U.14   MUSTAFA AKIN  
07.02.2014 CUMA 14.00 CUMAYANI ÇATALAĞZI DEMİR SPOR SARAYSPOR U.14   MUSTAFA TEKİN  
07.02.2014 CUMA 14.00 ERDO.DEMİR ZONGULDAK KÖMÜRSPOR AYİÇİ SPOR U.14   NİHAT ORUÇ  
07.02.2014 CUMA 14.00 ÇAYCUMA SNT. BEYCUMA CEZAEVİSPOR ÇAYCUMA SPOR U.14   BARIŞ YEŞİL  
08.02.2014 CUMARTESİ 13.00 ÇAYCUMA ÇİM İSTASYON GEMİCİLER SPOR ALAPLI BELEDİYESPOR S. AMATÖR 0-2 TURAN ZENGİN  
08.02.2014 CUMARTESİ 13.00 DEVREK  DEVREK BELEDİYESPOR ÇATES IŞIK SPOR S. AMATÖR 0-1 İSHAK ÇAKICI  
08.02.2014 CUMARTESİ 13.00 BEYÇAYIRI KDZ.EREĞLİ SPOR ÇAYCUMA SPOR S. AMATÖR 2-0 MEHMET YAVUZ  
08.02.2014 CUMARTESİ 13.00 KOZLU ÜZÜLMEZ SPOR EREĞLİ DEVLET HAST. SPOR S. AMATÖR 0-5 GÜNAL KIRAL  
08.02.2014 CUMARTESİ 13.00 KİLİMLİ KARADON SPOR İHSANİYESPOR 1.AMATÖR 3-1 CEMAL KAHVECİ  
08.02.2014 CUMARTESİ 13.00 PERŞEMBE PERŞEMBE BELEDİYESPOR SEFERCİK SPOR 1.AMATÖR 5-2 ALPASLAN MİYANYEDİ  
09.02.2014 PAZAR 10.00 KOZLU ACILIK ESNAF SPOR POLİSGÜCÜSPOR 1.AMATÖR 1-1 NİHAT AYAZ  
09.02.2014 PAZAR 12.00 KOZLU YEŞİLTEPESPOR BÖLÜMSPOR 1.AMATÖR 0-8 RAMAZAN BAYRAM  
09.02.2014 PAZAR 14.00 KOZLU GÜVENLİKGÜCÜSPOR GELİKSPOR 1.AMATÖR 6-0 ZEKİ ÇORAK  
09.02.2014 PAZAR 13.00 CUMAYANI KURTGÜCÜSPOR KARAELMASSPOR 1.AMATÖR 1-5 MUSTAFA TEKİN  
09.02.2014 PAZAR 12.00 ERDO.DEMİR TERSANE SPOR ZONGULDAK GENÇLİKSPOR 1.AMATÖR 0-11 MUZAFFER KILIÇ  
09.02.2014 PAZAR 14.00 ERDO.DEMİR CAPETİ MRKZ.ATLY.SPOR ÇATALAĞZI DEMİRSPOR 1.AMATÖR 2-1 GÜNAL KIRAL  
09.02.2014 PAZAR 13.00 GÖKÇEBEY GÖKÇEBEYSPOR ÇOMRANLIKÖYÜSPOR 1.AMATÖR 1-0 İSHAK ÇAKICI  
09.02.2014 PAZAR 10.00 ÇAYCUMA SNT. KARAMUSA SPOR VELİOĞLUGENÇLİKSPOR 1.AMATÖR 2-3 BARIŞ YEŞİL  
09.02.2014 PAZAR 12.00 ÇAYCUMA SNT. KARAPINAR SPOR SALTUKOVA SPOR 1.AMATÖR 1-5 MUSA SEFERCİK  
09.02.2014 PAZAR 14.00 ÇAYCUMA SNT. VELİKÖYÜSPOR FİLYOSATEŞ SPOR 1.AMATÖR 1-4 MUSA SEFERCİK  
09.02.2014 PAZAR 12.00 BEYÇAYIRI ELEŞLER SPOR AKIN SPOR 1.AMATÖR 2-1 MEHMET YAVUZ  
09.02.2014 PAZAR 14.00 BEYÇAYIRI GÜLÜÇ BELEDİYESPOR YENİMAHALLESPOR 1.AMATÖR 5-3 TARIK TEKE  
09.02.2014 PAZAR 13.00 KANDİLLİ NEYREN GÖKÇELER SPOR BAYAT SPOR 1.AMATÖR 0-0 MUSTAFA AKIN  
10.02.2014 PAZARTESİ 13.00 KOZLU KOZLU TAŞKÖMÜRÜSPOR KOZLU BELEDİYESPOR U-14   MUZAFFER KILIÇ  
10.02.2014 PAZARTESİ 15.00 KOZLU ZONGULDAK BELEDİYESPOR MERKEZ TOPBAŞISPOR U-14   RAMAZAN BAYRAM  
10.02.2014 PAZARTESİ 13.00 BEYÇAYIRI KDZ.EREĞLİ SPOR EREĞLİ DEMİRÇELİKSPOR U-14   TARIK TEKE  
10.02.2014 PAZARTESİ 15.00 BEYÇAYIRI AKIN SPOR EREĞLİ DEVLET HAST.SPOR U-14   CEMİL SICAKYÜZ  
10.02.2014 PAZARTESİ 14.00 KİLİMLİ KİLİMLİ BELEDİYE SPOR AYİÇİ SPOR U-14   CEMAL KAHVECİ  
10.02.2014 PAZARTESİ 14.00 ERDO.DEMİR ZONGULDAK KÖMÜRSPOR SARAYSPOR U-14   GÜNAL KIRAL  
10.02.2014 PAZARTESİ 13.00 ÇAYCUMA SNT. BEYCUMA CEZAEVİSPOR VELİOĞLU GENÇLİKSPOR U-14   BARIŞ YEŞİL  
10.02.2014 PAZARTESİ 15.00 ÇAYCUMA SNT. İSTASYON GEMİCİLER SPOR ÇAYCUMA SPOR U-14   TURAN ZENGİN  
12.02.2014 ÇARŞAMBA 11.00 KOZLU MERKEZ TOPBAŞISPOR CAPETİ MRKZ.ATLY.SPOR U-14   NİHAT ORUÇ  
12.02.2014 ÇARŞAMBA 13.00 KOZLU KOZLU BELEDİYESPOR ZONGULDAK BELEDİYESPOR U-14   MUZAFFER KILIÇ  
12.02.2014 ÇARŞAMBA 15.00 KOZLU SARAYSPOR KİLİMLİ BELEDİYESPOR U-14   BÜLENT TUNA  
12.02.2014 ÇARŞAMBA 14.00 CUMAYANI ÇATALAĞZI DEMİRSPOR ZONGULDAK KÖMÜRSPOR U-14   MUSTAFA TEKİN  
12.02.2014 ÇARŞAMBA 14.00 ÇAYCUMA SNT. VELİOĞLU GENÇLİK SPOR İSTASYON GEMİCİLER SPOR U-14   TURAN ZENGİN  
     09.02.2014 PAZAR 13.30 KEMAL KÖKSAL ZONGULDAK KÖMÜRSPOR KESTEL BELEDİYESPOR BAL   NİHAT ORUÇ  
     09.02.2014 PAZAR 13.30  KİLİMLİ KİLİMLİ BELEDİYESPOR İZMİT BELEDİYESPOR BAL   BÜLENT TUNA  
ZONGULDAK FUTBOL İL TEMSİLCİLİĞİ
                                                                      30-31-01-02  2014 TARİHLERİ  ARASINDAKİ  HAFTALIK  PROĞRAM
TARİH GÜN SAAT SAHA TAKIMLAR KATEGORİ SONUÇ SAHA KOMİSERLERİ FEDERASYON TEM.
30.01.2014 P.BE 12.00 KOZLU TAŞKÖMÜRÜSPOR ZON. BLDSPOR U-14 3-3 NİHAT AYAZ  
30.01.2014 P.BE 14.00 KOZLU ZON. GENÇLİKSPOR ÇATES IŞIKSPOR U-19 1-1 ZEKİ ÇORAK  
30.01.2014 P.BE 12.00 ERDO.DEMİR ZON. KÖMÜRSPOR POLİSGÜCÜSPOR U-19 4-0 GÜNAL KIRAL  
30.01.2014 P.BE 14.00 ERDO.DEMİR KARAELMASSPOR KİLİMLİ BLD.SPOR U-19 0-9 NİHAT ORAÇ  
30.01.2014 P.BE 12.00 ÇAY.SEN, VELİKÖYÜSPOR VELİOĞLUGENÇLİKSPOR U-19 1-0 BARIŞ YEŞİL  
30.01.2014 P.BE 14.00 ÇAY.SEN, İST. GEMİCİLER DEVREK BLD.SPOR U-19 1-0 TURAN ZENGİN  
30.01.2014 P.BE 13.00 BEYÇAYIRI KDZ.EREĞLİ SPOR EREĞLİ DEV. HAST.SPOR U-19 3-0 hük. MUSTAFA AKIN  
31.01.2014 CUMA 12.00 KOZLU İHSANİYE SPOR ZON. BLDSPOR U-19 0-2 NİHAT ORUÇ  
31.01.2014 CUMA 14.00 KOZLU KOZLU BLD.SPOR CAPETİ MERK.ATLY.SPOR U.14 3-1 BÜLENT TUNA  
31.01.2014 CUMA 12.00 CUMAYANI AYİÇİ SPOR SARAY SPOR U.14 0-15 MUSTAFA TEKİN  
31.01.2014 CUMA 14.00 CUMAYANI ÇAT.DEMİR.SPOR KİLİMLİ BLD.SPOR U.14 1-0 MUSTAFA  TEKİN  
31.01.2014 CUMA 13.00 ERDEMİR ERG.DEMİRÇELİKSPOR KDZ.EREĞLİ SPOR U.14 3-1 TARIK TEKE  
31.01.2014 CUMA 13.00 BEYÇAYIRI EREĞLİ DEV. HAST.SPOR AKIN SPOR U.14 2-5 MEHMET YAVUZ  
31.01.2014 CUMA 12.00 ÇAY.SEN, BEYCUMA CEZAEVİSPOR İST. GEMİCİLER SPOR U.14 2-9 TURAN ZENGİN  
31.01.2014 CUMA 14.00 ÇAY.SEN. VELİOĞLU GENÇLİK SPOR DEVREK BLD.SPOR U.14 3-0 hük. BARIŞ YEŞİL  
01.02.2014 C.TESİ 12.00 KOZLU ZON. GENÇLİKSPOR KARADON SPOR 1.AMATÖR 2-1 RAMAZAN BAYRAM  
01.02.2014 C.TESİ 14.00 KOZLU İHSANİYESPOR ACILIK ESNAF SPOR 1.AMATÖR 5-0 NİHAT AYAZ  
01.02.2014 C.TESİ 13.00 CUMAYANI ÇATES IŞIK SPOR KDZ.EREĞLİ SPOR S.AMATÖR 2-4 MUSTAFA TETİN  
01.02.2014 C.TESİ 14.00 BEYÇAYIRI ALAPLI BELEDİYESPOR DEVREK BELEDİYESPOR S.AMATÖR 2-1 CEMİL SICAKYÜZ  
                   
02.02.2014 PAZAR 12.00 KİLİMLİ GELİK SPOR KURT GÜCÜSPOR 1.AMATÖR 0-7 CEMAL KAHVECİ  
02.02.2014 PAZAR 14.00 KİLİMLİ BÖLÜM SPOR CAPETİ  MERKEZ ATLY.SPOR 1.AMATÖR 3-0 CEMAL KAHVECİ  
02.02.2014 PAZAR 12.00 ERDO.DEMİR KARAELMAS SPOR TERSANE SPOR 1.AMATÖR 2-1 GÜNAL KIRAL  
02.02.2014 PAZAR 14.00 ERDO.DEMİR POLİSGÜCÜSPOR YEŞİLTEPESPOR 1.AMATÖR 2-0 ZEKİ ÇORAK  
02.02.2014 PAZAR 13.00 CUMAYANI ÇAT.DEMİRSPOR GÜVENLİKGÜCÜSPOR 1.AMATÖR 2-1 MUSTAFA TEKİN  
02.02.2014 PAZAR 10.00 ÇAY.SEN. VELİOĞLU GENÇLİK SPOR VELİKÖYÜSPOR 1.AMATÖR 3-0 BARIŞ YEŞİL  
02.02.2014 PAZAR 12.00 ÇAY.SEN. SEFERCİK SPOR GÖKÇEBEY SPOR 1.AMATÖR 2-4 MUSA SEFERCİK  
02.02.2014 PAZAR 14.00 ÇAY.SEN. ÇOMRANLI KÖYÜSPOR KARAPINAR SPOR 1.AMATÖR 5-2 MUSA SEFERCİK  
02.02.2014 PAZAR 13.00 SALTUKOVA SALTUKOVA SPOR KARAMUSA SPOR 1.AMATÖR 5-2 RAMAZAN YÜZLÜ  
02.02.2014 PAZAR 14.00 PERŞEMBE FİLYOS ATEŞ SPOR ÇAYDEĞİRMENİ BLD. SPOR 1.AMATÖR 1-0 ALPASLAN MİYANYEDİ  
02.02.2014 PAZAR 10.00 BEYÇAYIRI GÜLÜÇ BELEDİYESPOR ELEŞLER SPOR 1.AMATÖR 1-1 MUSTAFA AKIN  
02.02.2014 PAZAR 12.00 BEYÇAYIRI YENİMAHALLESPOR NEYREN GÖKÇELER SPOR 1.AMATÖR 2-2 TARIK  TEKE  
02.02.2014 PAZAR 14.00 BEYÇAYIRI EREĞLİ DEVLET HAS.SPOR BAŞTARLA SPOR S.AMATÖR 0-2 MEHMET YAVUZ  
02.02.2014 PAZAR 13.00 ÇAY. ÇİM ÇAYCUMA SPOR ÜZÜLMEZ SPOR S.AMATÖR 7-0 TURAN ZENGİN  
02.02.2014 PAZAR 13.30 KOZLU KOZLU BELEDİYE SPOR KİLİMLİ BELEDİYE SPOR BAL 2-2 NİHAT ORUÇ  
02.02.2014 PAZAR 13.30 K. KÖKSAL ZONGULDAK KÖMÜRSPOR HEREKE YILDIZ SPOR BAL 2-0 BÜLENT TUNA  
02.02.2014 PAZAR 12.00 ERDEMİR AKIN SPOR BAYAT SPOR 1.AMATÖR 1-1 CEMİL SICAKYÜZ  
04.02.2014 SALI 13.00 DEVREK DEVREK BELEDİYESPOR BEYCUMA CEZAEVİSPOR U-14   İSHAK ÇAKICI  
04.02.2014 SALI 13.00 KİLİMLİ, KİLİMLİ BELEDİYESPOR ZONGULDAK KÖMÜRSPOR U-14   CEMAL KAHVECİ  
04.02.2014 SALI 13.00 CUMAYANI AYİÇİ SPOR ÇATALAĞZI DEMİR SPOR U-14   MUSTAFA TEKİN  
04.02.2014 SALI 13.00 KOZLU MERKEZ TOPBAŞI SPOR KOZLU BELEDİYESPOR U-14   NİHAT ORUÇ  
04.02.2014 SALI 13.00 ERDO.DEMİR CAPETİ MERKEZ ATLY.SPOR KOZLU TAŞKÖMÜRÜSPOR U-14   GÜNAL KIRAL  
04.02.2014 SALI 12.00 BEYÇAYIRI AKIN SPOR EREĞLİ DEMİR ÇELİKSPOR U-14   TARIK TEKE  
04.02.2014 SALI 14.00 BEYÇAYIRI EREĞLİ DEVLET HAST.SPOR KDZ.EREĞLİ SPOR U-14   MEHMET YAVUZ  
04.02.2014 SALI 13.00 ÇAY.SEN. ÇAYCUMA SPOR VELİOĞLU GENÇLİK SPOR U-14   TURAN ZENGİN  
                   

 

ZONGULDAK FUTBOL İL TEMSİLCİLİĞİ
18-19-20 OCAK 2014 TARİHLERİ ARASINDAKİ HAFTALIK PROĞRAM
TARİH GÜN SAAT SAHA   KATEGORİ SONUÇ SAHA  KOMİSERİ FED.TEMSİLCİSİ
18.01.2014 CUMARTESİ 14:00 ERDOĞAN DEMİR KARAELMASSPOR ZONGULDAK GENÇLİKSPOR U-19  0-1 GÜNAL KIRAL  
18.01.2014 CUMARTESİ 14.00 CUMAYANI KİLİMLİ BELEDİYESPOR KDZ.EREĞLİSPOR U-17 PLAYOFF 0-6 MUSTAFA TEKİN  
18.01.2014 CUMARTESİ 12.00 CUMAYANI FİLYOSATEŞSPOR SARAY SPOR U-17 PLAYOFF 5-3 P MUSTAFA TEKİN  
18.01.2014 CUMARTESİ 12.00 KİLİMLİ KOZLU TAŞKÖMÜRÜSPOR DEVREK BELEDİYESPOR U-17 PLAYOFF 0-2 CEMAL KAHVECİ  
18.01.2014 CUMARTESİ 14.00 KİLİMLİ EREĞLİ DEMİRÇELİKSPOR ZONGULDAK KÖMÜRSPOR U-17 PLAYOFF 10-1 BÜLENT TUNA  
18.01.2014 CUMARTESİ 12.00 BEYÇAYIRI YENİMAHALLESPOR BAYATSPOR 1.AMATÖR 1-1 MEHMET YAVUZ  
18.01.2014 CUMARTESİ 10.00 KOZLU GÜVENLİKGÜCÜSPOR TERSANESPOR 1.AMATÖR 4-1 NİHAT AYAZ  
18.01.2014 CUMARTESİ 12.00 KOZLU POLİSGÜCÜSPOR BÖLÜMSPOR 1.AMATÖR 1-2 RAMAZAN BAYRAM  
18.01.2014 CUMARTESİ 14.00 KOZLU İHSANİYESPOR CAPETİ MERKZ.ATEL. SPOR 1.AMATÖR 2-1 MUZAFFER KILIÇ  
19.01.2014 PAZAR 10.00 KOZLU ZONGULDAK GENÇLİKSPOR YEŞİLTEPESPOR 1.AMATÖR 2-1 NİHAT AYAZ  
19.01.2014 PAZAR 13.30 KOZLU KOZLU BELEDİYESPOR İZMİT BELEDİYESPOR BAL 1-1 BÜLENT TUNA  
19.01.2014 PAZAR 12.00 CUMAYANI ZON. GENÇ.MERKEZİSPOR İST.FATİH VATAN SPOR BAYANLAR 0-16 MUSTAFA TEKİN   
19.01.2014 PAZAR 14.00 CUMAYANI ÇATALAĞZI DEMİRSPOR KURTGÜCÜSPOR 1.AMATÖR 1-1 MUSTAFA TEKİN  
19.01.2014 PAZAR 12.00 ERDOĞANDEMİR CAPETİ MERKZ.ATEL.SPOR POLİSGÜCÜSPOR U.19 3-3 GÜNAL KIRAL  
19.01.2014 PAZAR 14.00 ERDOĞANDEMİR KARAELMASSPOR ACILIK ESNAF SPOR 1.AMATÖR 2-1 ZEKİ ÇORAK  
19.01.2014 PAZAR 14.00 KİLİMLİ GELİKSPOR KARADON SPOR 1.AMATÖR 6-8 CEMAL KAHVECİ  
19.01.2014 PAZAR 10.00 BEYÇAYIRI ALAPLI BELEDİYESPOR KDZ.EREĞLİSPOR U.19 2-5 TARIK TEKE  
19.01.2014 PAZAR 12.00 BEYÇAYIRI GÜLÜÇ BELEDİYESPOR AKINSPOR 1.AMATÖR 4-0 CEMİL SICAKYÜZ  
19.01.2014 PAZAR 14.00 BEYÇAYIRI ELEŞLER SPOR NEYREN GÖKÇELER SPOR 1.AMATÖR 2-1 MEHMET YAVUZ  
19.01.2014 PAZAR 12.00 ÇAY.SENTETİK VELİOĞLU GENÇLİKSPOR İSTASYON GEMİCİLER SPOR U.19 2-5 TURAN ZENGİN  
19.01.2014 PAZAR 14.00 ÇAY.SENTETİK VELİKÖY SPOR DEVREK BELEDİYESPOR U.19 0-2 BARIŞ YEŞİL  
19.01.2014 PAZAR 13.30 KEMALKÖKSAL ZONGULDAK KÖMÜRSPOR İNEGÖL GENÇLERGÜCÜSPOR BAL 7-0 NİHAT ORUÇ  
20.01.2014 PAZARTESİ 12.00 KOZLU İHSANİYESPOR ZONGULDAK KÖMÜRSPOR U.19   ZEKİ ÇORAK  
20.01.2014 PAZARTESİ 14.00 KOZLU KOZLU BELEDİYESPOR ÇATESIŞIK SPOR U.19   BÜLENT TUNA  
                   
                    

 

 

ZONGULDAK FUTBOL İL TEMSİLCİLİĞİ
11-12 ARALIK 2014 TARİHLERİ ARASINDAKİ HAFTALIK PROĞRAM
TARİH GÜN SAAT SAHA   KATEGORİ SONUÇ SAHA KOMİSERİ  
11.01.2014 C.TESİ 12.00 KOZLU YEŞİLTEPESPOR KARAELMASSPOR 1.AMATÖR 2-2 ZEKİ ÇORAK  
11.01.2014 C.TESİ 13.00 KİLİMLİ ZON. KÖMÜRSPOR KOZLU BLD.SPOR U-17 BARAJ   BÜLENT TUNA  
11.01.2013 C.TESİ 14.00 KOZLU KOZLU TAŞKÖMÜRÜ KDZ.EREĞLİSPOR U-15 P.OFF 1-0 RAMAZAN BAYRAM  
12.01.2014 PAZAR 12.00 KOZLU TERSANE SPOR KURTGÜCÜSPOR 1.AMATÖR 1-2 NİHAT AYAZ  
12.01.2014 PAZAR 14.00 KOZLU ACILIK ESNAF SPOR GELİKSPOR 1.AMATÖR 3-1 MUZAFFER KILIÇ  
12.01.2014 PAZAR 12.00 KİLİMLİ KARADON SPOR GÜVENLİKGÜCÜSPOR 1.AMATÖR 2-1 CEMAL KAHVECİ  
12.01.2014 PAZAR 14.00 KİLİMLİ BÖLÜMSPOR İHSANİYESPOR 1.AMATÖR 4-3 NİHAT ORUÇ  
12.01.2014 PAZAR 12.00 ERDO.DEMİR C. MRK.ATEL.SPOR ZON.GENÇLİK SPOR 1.AMATÖR 4-0 GÜNAL KIRAL  
12.01.2014 PAZAR 14.00 ERDO.DEMİR POLİSGÜCÜ SPOR ÇAT.DEMİRSPOR 1.AMATÖR 2-1 BÜLENT TUNA  
12.01.2014 PAZAR 12.00 BEYÇAYIRI KDZ.EREĞLİ SPOR ADANA İD.YUR. SPOR BAYANLAR   MEHMET YAVUZ   

**** BİRİNCİ KÜME  EREĞLİ GRUBU 18-19 OCAK 2014 TARİHİNDE  ÇAYCUMA GRUBU  25-26 OCAK 2014 TARİHİNDE BAŞLAYACAKTIR.

**** U-19 A GENÇLER LİGİ  BİRİNCİ KÜME  MÜSABAKALARI  TERTİP KOMİTESİ TARAFINDAN  BELİRNECEKTİR.

 

ZONGULDAK FUTBOL İL TEMSİLCİLİĞİ
02-04-05-06-08 OCAK 2014 TARİHLERİ ARASINDAKİ HAFTALIK PROĞRAM
TARİH GÜN SAAT SAHA TAKIMLAR KATEGORİ SONUÇ SAHA KOMİSERİ FED.TEM.
02.01.2014 PERŞEMBE 12.00 ERDEMİR AKINSPOR BAYATSPOR U-17 5-1 MUSTAFA AKIN  
02.01.2014 PERŞEMBE 12.00 BEYÇAYIRI EREĞLİ DEVLET HAST. SPOR EREĞLİ DEMİRÇELİKSPOR U-17 1-5 TARIK TEKE  
02.01.2014 PERŞEMBE 14.00 BEYÇAYIRI KDZ.EREĞLİ SPOR ALAPLI BELEDİYESPOR U-17 1-0 CEMİL SICAKYÜZ  
04.01.2014 CUMARTESİ 12.00 KOZLU MERKEZ TOPBAŞI SPOR KOZLU TAŞKÖMÜRÜSPOR U-17 2-3 NİHAT AYAZ  
04.01.2014 CUMARTESİ 14.00 KOZLU POLİSGÜCÜSPOR İHSANİYESPOR 1.AMATÖR 1-1 MUZAFFER KILIÇ  
04.01.2014 CUMARTESİ 12.00 ERDOĞANDEMİR CAPETİ MERK.ATELYESİ SPOR SARAYSPOR U-17 1-3 GÜNAL KIRAL  
04.01.2014 CUMARTESİ 14.00 ERDOĞANDEMİR ZONGULDAK KÖMÜRSPOR ZONGULDAK GENÇLİKSPOR U-17 4-2 NİHAT ORUÇ  
04.01.2014 CUMARTESİ 13.00 CUMAYANI ÇATES IŞIK SPOR KİLİMLİ BELEDİYESPOR U-17 1-7 MUSTAFA TEKİN  
04.01.2014 CUMARTESİ 12.00 ÇAY.SENTETİK ÇAYCUMA SPOR FİLYOS ATEŞ SPOR U-17 0-8 BARIŞ YEŞİL  
04.01.2014 CUMARTESİ 14.00 ÇAY.SENTETİK İSTASYON GEMİCİLER SPOR VELİKÖYÜSPOR U-17 4-2 TURAN ZENGİN  
04.01.2014 CUMARTESİ 13.00 DEVREK DEVREK BELEDİYESPOR SALTUKOVA SPOR U-17 3-0 Hük. ENGİN KARAGÜLMEZ  
04.01.2014 CUMARTESİ 10.00 BEYÇAYIRI KDZ.EREĞLİ SPOR AKIN SPOR U-17 5-2 MUSTAFA AKIN  
04.01.2014 CUMARTESİ 12.00 BEYÇAYIRI BAYAT SPOR EREĞLİ DEVLET HAST.SPOR U-17 0-7 MEHMET YAVUZ  
04.01.2014 CUMARTESİ 14.00 BEYÇAYIRI ALAPLI BELEDİYE SPOR GÜMELİSPOR U-17 0-0 MEHMET YAVUZ  
05.01.2014 PAZAR 12.00 KİLİMLİ BÖLÜM SPOR ZONGULDAK GENÇLİKSPOR 1.AMATÖR 3-2 CEMAL KAHVECİ  
05.01.2014 PAZAR 14.00 KİLİMLİ KARADON SPOR KURTGÜCÜSPOR 1.AMATÖR 1-2 CEMAL KAHVECİ  
05.01.2014 PAZAR 10.00 KOZLU KOZLU BELEDİYESPOR POLİSGÜCÜSPOR U-17 2-1 NİHAT AYAZ  
05.01.2014 PAZAR 12.00 KOZLU ZONGULDAK GENÇLİK MERKEZİ ATLANTİK SPOR BAYANLAR 4-0 RAMAZAN BAYRAM  
05.01.2014 PAZAR 14.00 KOZLU YEŞİLTEPE SPOR GELİKSPOR 1.AMATÖR 4-1 NİHAT ORUÇ  
05.01.2014 PAZAR 12.00 ERDOĞANDEMİR ACILIK ESNAF SPOR GÜVENLİKGÜCÜSPOR 1.AMATÖR 1-5 GÜNAL KIRAL  
05.01.2014 PAZAR 14.00 ERDOĞANDEMİR CAPETİ MERK.ATELYESİ SPOR KARAELMASSPOR 1.AMATÖR 2-0 MUZAFFER KILIÇ  
05.01.2014 PAZAR 13.00 CUMAYANI  ÇATALAĞZI DEMİR SPOR TERSANE SPOR 1.AMATÖR 1-0 MUSTAFA TEKİN  
05.01.2014 PAZAR 13.00 ÇAYDEĞİRMENİ ÇAYDEĞİRMENİ BLD.SPOR SALTUKOVA SPOR 1.AMATÖR 0-1 İSHAK ABACI  
05.01.2014 PAZAR 13.00 KARAPINAR KARAPINAR SPOR PERŞEMBE BLD. SPOR 1.AMATÖR 3-3 SERKAN KAYAR  
05.01.2014 PAZAR 10.00 ÇAY.SENTETİK VELİKÖYÜSPOR ÇOMRANLI KÖYÜ SPOR 1.AMATÖR 2-2 BARIŞ YEŞİL  
05.01.2014 PAZAR 12.00 ÇAY.SENTETİK FİLYOS ATEŞ SPOR VELİOĞLU GENÇLİKSPOR 1.AMATÖR 1-0 MUSA SEFERCİK  
05.01.2014 PAZAR 14.00 ÇAY.SENTETİK KARAMUSA SPOR SEFERCİK SPOR 1.AMATÖR 2-1 MUSA SEFERCİK  
06.01.2014 PAZARTESİ 12.00 ERDEMİR AKIN SPOR ALAPLI BELEDİYESPOR U-17   TARIK TEKE  
06.01.2014 PAZARTESİ 12.00 BEYÇAYIRI GÜMELİSPOR EREĞLİ DEMİRÇELİKSPOR U-17   MEHMET YAVUZ  
06.01.2014 PAZARTESİ 14.00 BEYÇAYIRI EREĞLİ DEVLET HAST. SPOR KDZ.EREĞLİ SPOR U-17   CEMİL SICAKYÜZ  
08.01.2014 ÇARŞAMBA 12.00 KİLİMLİ ÇATALAĞZI DEMİRSPOR KOZLU TAŞKÖMÜRÜSPOR U.15 PLYOFF   CEMAL KAHVECİ  
08.01.2014 ÇARŞAMBA 14.00 KİLİMLİ KDZ.EREĞLİ SPOR KOZLU BLD.SPOR U.15 PLYOFF   CEMAL KAHVECİ   

 

ZONGULDAK FUTBOL İL TEMSİLCİLİĞİ

26-28-29-30-31  ARALIK 2013 TARİHLERİ ARASINDAKİ HAFTALIK PROĞRAM
TARİH GÜN SAAT SAHA   KATEGORİ SONUÇ SAHA KOMİSERİ FED.TEMSİLCİSİ
26.12.2013 PERŞEMBE 12.00 BEYÇAYIRI GÜMELİSPOR KDZ.EREĞLİSPOR U-17            0-5 CEMİL SICAKYÜZ  
26.12.2013 PERŞEMBE 14.00 BEYÇAYIRI EREĞLİ DEV.HST.SPOR ALAPLI BLD.SPOR U-17 3-3 MUSTAFA AKIN  
26.12.2013 PERŞEMBE 12.00 ERDEMİR EREĞLİ D.ÇELİKSPOR BAYATSPOR U-17 7-0 TARIK TEKE  
28.12.2013 CUMARTESİ 13.00 CUMAYANI CATESIŞIKSPOR ÜZÜLMEZ SPOR S.AMATÖR 5-0 MUSTAFA TEKİN  
28.12.2013 CUMARTESİ 12.00 KOZLU GÜVENLİKGÜCÜSPOR YEŞİLTEPESPOR 1.AMATÖR 4-0  NİHAT AYAZ  
28.12.2013 CUMARTESİ 14.00 KOZLU KARAELMASSPOR BÖLÜMSPOR 1.AMATÖR 3-5 BÜLENT TUNA  
28.12.2013 CUMARTESİ 12.00 ERDOĞAN DEMİR ZON. KÖMÜRSPOR KOZLU T.KÖMÜRÜSPOR U.15 1-2 GÜNAL KIRAL  
28.12.2013 CUMARTESİ 14.00 ERDOĞAN DEMİR TERSANESPOR KARADONSPOR 1.AMATÖR 2-4 ZEKİ ÇORAK  
28.12.2013 CUMARTESİ 14.00 KİLİMLİ KİLİMLİ BELEDİYESPOR KOZLU BELEDİYESPOR U.15 1-1 CEMAL KAHVECİ   
28.12.2013 CUMARTESİ 12.00 BEYÇAYIRI AKINSPOR GÜMELİSPOR U-17 0-8 MEHMET YAVUZ  
28.12.2013 CUMARTESİ 14.00 BEYÇAYIRI KDZ.EREĞLİSPOR EREĞLİ D.ÇELİKSPOR U-17 0-1 CEMİL SICAKYÜZ  
28.12.2013 CUMARTESİ 12.00 ERDEMİR ALAPLI BELEDİYESPOR BAYATSPOR U-17 5-1 TARIK TEKE  
28.12.2013 CUMARTESİ 12.00 ÇAY.SENTETİK VELİKÖYSPOR ÇAYCUMA SPOR U-17 1-3 TURAN ZENGİN  
28.12.2013 CUMARTESİ 14.00 ÇAY.SENTETİK FİLYOSATEŞ SPOR DEVREK BELEDİYESPOR U-17 0-0 MUSA SEFERCİK  
28.12.2013 CUMARTESİ 14.00 SALTUKOVA SALTUKOVA SPOR İST. GEMİCİLER SPOR U-17 2-2 RAMAZAN YÜZLÜ  
29.12.2013 PAZAR 10.00 ÇAY.SENTETİK SEFERCİK SPOR VELİKÖYSPOR 1.AMATÖR 3-3 BARIŞ YEŞİL  
29.12.2013 PAZAR 12.00 ÇAY.SENTETİK ÇOMRANLIKÖYÜSPOR ÇAYDEĞİRMENİ BLD.SPOR 1.AMATÖR TATİL BARIŞ YEŞİL  
29.12.2013 PAZAR 14.00 ÇAY.SENTETİK İST. GEMİCİLERSPOR DEVREK BLD.SPOR S.AMATÖR 1-1 MUSA SEFERCİK  
29.12.2013 PAZAR 12.00 BEYÇAYIRI EREĞLİ DEV.HST.SPOR GÜMELİSPOR S.AMATÖR 1-1 CEMİL SICAKYÜZ  
29.12.2013 PAZAR 14.00 BEYÇAYIRI ALAPLI BELEDİYESPOR KDZ.EREĞLİSPOR S.AMATÖR 0-1 MEHMET YAVUZ  
29.12.2013 PAZAR 13.00 ÇAYCUMA ÇİM ÇAYCUMA SPOR BAŞTARLA SPOR S.AMATÖR 6-0 TURAN ZENGİN  
29.12.2013 PAZAR 14.00 CUMAYANI KURTGÜCÜSPOR ACILIK ESNAF SPOR 1.AMATÖR 2-1 MUSTAFA TEKİN  
29.12.2013 PAZAR 12.00 KİLİMLİ KİLİMLİ BELEDİYESPOR KOZLU BELEDİYESPOR U-17 1-1 CEMAL KAHVECİ   
29.12.2013 PAZAR 14.00 KİLİMLİ GELİKSPOR CAPETİ MRK.ATEL.SPOR 1.AMATÖR 2-7 CEMAL KAHVECİ   
29.12.2013 PAZAR 10.00 KOZLU ZON. GENÇLİKSPOR POLİSGÜCÜSPOR 1.AMATÖR 0-0 NİHAT AYAZ  
29.12.2013 PAZAR 12.00 KOZLU ZONG.İŞT.ENG.SPOR SEFAKÖY İŞT.ENG.SPOR İŞT.ENG. 2-4 RAMAZAN BAYRAM  
29.12.2013 PAZAR 14.00 KOZLU İHSANİYESPOR ÇATALAĞZI DEMİRSPOR 1.AMATÖR 2-2 NİHAT ORUÇ  
29.12.2013 PAZAR 13.00 ERDOĞAN DEMİR ZON. BAYANLAR E.ŞEHİR BAYANLAR BAYANLAR 0-18 GÜNAL KIRAL  
29.12.2013 PAZAR 13.00 GÖKÇEBEY GÖKÇEBEYSPOR KARAPINAR SPOR 1.AMATÖR 4-3 İSHAK ABACI  
29.12.2013 PAZAR 13.00 PERŞEMBE PERŞEMBE BLD.SPOR KARAMUSASPOR 1.AMATÖR 2-5 ALPASLAN MİYANYEDİ  
29.12.2013 PAZAR 12.00 SALTUKOVA SALTUKOVA SPOR FİLYOSATEŞ SPOR 1.AMATÖR 0-2 RAMAZAN YÜZLÜ  
25.12.2013 ÇARŞAMBA 13.30 KİLİMLİ KİLİMLİ BLD.SPOR KESTEL BELEDİYESPOR BAL 1-2 BÜLENT TUNA  
30.12.2013 PAZARTESİ 12.00 KOZLU ZON. GENÇLİKSPOR ÇATES IŞIKSPOR U-17   NİHAT ORUÇ  
30.12.2013 PAZARTESİ 14.00 KOZLU POLİSGÜCÜSPOR ZON. KÖMÜRSPOR U-17   MUZAFFER KILIÇ  
31.12.2013 SALI 12.00 BEYÇAYIRI BAYAT SPOR KDZ.EREĞLİSPOR U-17   MUSTAFA AKIN  
31.12.2013 SALI 14.00 BEYÇAYIRI GÜMELİSPOR EREĞLİ DEV.HST.SPOR U-17   MEHMET YAVUZ  
31.12.2013 SALI 12.00 ERDEMİR EREĞLİ D.ÇELİKSPOR AKINSPOR U-17   TARIK TEKE  
31.12.2013 SALI 12.00 KOZLU SARAYSPOR KARADON SPOR U-17   ZEKİ ÇORAK  
31.12.2013 SALI 14.00 KOZLU KOZLU T.KÖMÜRÜSPOR CAPETİ MRK.ATEL.SPOR U-17   BÜLENT TUNA  
                    
ZONGULDAK FUTBOL İL TEMSİLCİLİĞİ
18-19-21-22 ARALIK 2013 TARİHLERİ ARASINDAKİ HAFTALIK PROĞRAM
TARİH GÜN SAAT SAHA   KATEGORİ SONUÇ SAHA KOMİSERİ FED.TEMSİLCİSİ
18.12.2013 ÇARŞAMBA 13.30 KEMAL KÖKSAL ZONGULDAK KÖMÜRSPOR KİLİMLİ BELEDİYESPOR BAL(ERT)  1-0 NİHAT ORUÇ  
19.12.2013 PERŞEMBE 13.30 DEVREK ÇİM DEVREK BELEDİYESPOR KDZ.EREĞLİSPOR S.AMATÖR(ERT)   0-3 İSHAK ÇAKICI  
19.12.2013 PERŞEMBE 13.00 CUMAYANI ÇATES IŞIK SPOR ZONGULDAK KÖMÜRSPOR U-17 (ERT)  0-10 MUSTAFA TEKİN  
19.12.2013 PERŞEMBE 13.00 ÇAY.SENTETİK ÇAYCUMA SPOR İSTASYON GEMİCİLER SPOR U-17  (ERT)   TURAN ZENGİN  
21.12.2013 CUMARTESİ 10.00 BEYÇAYIRI AKIN SPOR EREĞLİ DEVLET HAST.SPOR U-17  1-4 CEMİL SICAKYÜZ  
21.12.2013 CUMARTESİ 12.00 BEYÇAYIRI ALAPLI BELEDİYE SPOR EREĞLİ DEMİRÇELİKSPOR U-17   MUSTAFA AKIN  
21.12.2013 CUMARTESİ 14.00 BEYÇAYIRI GÜMELİSPOR ÇAYCUMA SPOR S.AMATÖR  0-4 MEHMET YAVUZ  
21.12.2013 CUMARTESİ 13.00 SALTUKOVA SALTUKOVA SPOR VELİKÖY SPOR U-17   RAMAZAN YÜZLÜ  
21.12.2013 CUMARTESİ 14.00 ÇAY.SENTETİK İSTASYON GEMİCİLER SPOR FİLYOSATEŞ SPOR U-17   BARIŞ YEŞİL  
21.12.2013 CUMARTESİ 14.00 ERDOĞANDEMİR ZONGULDAK KÖMÜRSPOR KİLİMLİ BELEDİYESPOR U-17  1-1 BÜLENT TUNA  
21.12.2013 CUMARTESİ 12.00 KİLİMLİ KARADONSPOR KOZLU TAŞKÖMÜRÜSPOR U-17  1-3 CEMAL KAHVECİ  
21.12.2013 CUMARTESİ 14.00 KİLİMLİ SARAYSPOR ZONGULDAK KÖMÜRSPOR U.15  1-3 CEMAL KAHVECİ  
21.12.2013 CUMARTESİ 10.00 KOZLU MERKEZ TOPBAŞI SPOR CAPETİ MERKEZ ATLY.SPOR U-17   NİHAT AYAZ  
21.12.2013 CUMARTESİ 12.00 KOZLU KOZLU BELEDİYESPOR ÇATALAĞZI DEMİR SPOR U.15  1-1 RAMAZAN BAYRAM  
21.12.2013 CUMARTESİ 14.00 KOZLU ZONGULDAK GENÇLİK SPOR KDZ.EREĞLİSPOR U.15  0-3 GÜNAL KIRAL  
22.12.2013 PAZAR 10.00 ERDOĞANDEMİR ACILIK ESNAF SPOR TERSANE SPOR 1.AMATÖR   2-3 NİHAT ORUÇ  
22.12.2013 PAZAR 12.00 ERDOĞANDEMİR BAŞTARLA SPOR CATES IŞIKSPOR S.AMATÖR   4-4 ZEKİ ÇORAK  
22.12.2013 PAZAR 14.00 ERDOĞANDEMİR ÜZÜLMEZ SPOR ALAPLI BELEDİYESPOR S.AMATÖR  1-7 GÜNAL KIRAL  
22.12.2013 PAZAR 12.00 BEYÇAYIRI KDZ.EREĞLİ SPOR ATAŞEHİRSPOR BAYANLAR   MEHMET YAVUZ  
22.12.2013 PAZAR 14.00 BEYÇAYIRI KDZ.EREĞLİ SPOR İSTASYON GEMİCİLER SPOR S.AMATÖR  4-1 CEMİL SICAKYÜZ  
22.12.2013 PAZAR 13.30 KEMAL KÖKSAL ZONGULDAK KÖMÜRSPOR BÜYÜK ÇEKMECE SPOR BAL  2-1 DURSUN YAKUPOĞLU  
22.12.2013 PAZAR 10.00 KOZLU POLİSGÜCÜSPOR KARAELMASSPOR 1.AMATÖR  1-0 NİHAT AYAZ  
22.12.2013 PAZAR 12.00 KOZLU İHSANİYE SPOR ZONGULDAK GENÇLİKSPOR 1.AMATÖR  0-0 RAMAZAN BAYRAM  
22.12.2013 PAZAR 14.00 KOZLU YEŞİLTEPE SPOR KURTGÜCÜSPOR 1.AMATÖR   2-1 NİHAT ORUÇ  
22.12.2013 PAZAR 14.00 CUMAYANI ÇATALAĞZI DEMİRSPOR KARADONSPOR 1.AMATÖR Tatil MUSTAFA TEKİN  
22.12.2013 PAZAR 12.00 KİLİMLİ BÖLÜMSPOR GELİKSPOR 1.AMATÖR 8-2 CEMAL KAHVECİ  
22.12.2013 PAZAR 14.00 KİLİMLİ CAPETTİ MERKEZ ATELYESİSPOR GÜVENLİKGÜCÜSPOR 1.AMATÖR  3-1 CEMAL KAHVECİ  
22.12.2013 PAZAR 10.00 ÇAY.SENTETİK ÇAYCUMA SPOR DEVREK BELEDİYESPOR U-17   BARIŞ YEŞİL  
22.12.2013 PAZAR 12.00 ÇAY.SENTETİK VELİKÖYSPOR PERŞEMBE BELEDİYESPOR 1.AMATÖR (ERT)  2-1 TURAN ZENGİN  
22.12.2013 PAZAR 14.00 ÇAY.SENTETİK VELİOĞLU GENÇLİKSPOR SALTUKOVA SPOR 1.AMATÖR (ERT)  1-3 MUSA SEFERCİK  
22.12.2013 PAZAR 13.00 ÇAYDEĞİRMENİ ÇAYDEĞİRMENİ BLD. SPOR SEFERCİK SPOR 1.AMATÖR (ERT)  4-1 ENGİN KARAFGÜLMEZ  
22.12.2013 PAZAR 13.30 SALTUKOVA FİLYOS ATEŞ SPOR ÇOMRANLI KÖYÜSPOR 1.AMATÖR  (ERT)  5-1 RAMAZAN YÜZLÜ  
22.12.2013 PAZAR 12.00 ERDEMİR BAYAT SPOR GÜMELİSPOR U-17   TARIK TEKE  
23.12.2013 PAZARTESİ 14.00 KOZLU POLİSGÜCÜSPOR ZONGULDAK GENÇLİKSPOR U-17   BÜLENT TUNA  
23.12.2013 PAZARTESİ 14.00 CUMAYANI ÇATES IŞIKSPOR KOZLU BELEDİYESPOR U-17   MUSTAFA TEKİN  
23.12.2013 PAZARTESİ 14.00 ERDOĞANDEMİR SARAYSPOR KARAELMASSPOR U-17   MUZAFFER KILIÇ  
23.12.2013 PAZARTESİ 14.00 KİLİMLİ CAPETİ MERKEZ ATELYESİSPOR KOZLU TAŞKÖMÜRÜ SPOR U-15   CEMAL KAHVECİ   

 

 

 

ZONGULDAK FUTBOL İL TEMSİLCİLİĞİ
13.14.15.16.17-ARALIK 2013 TARİHLERİ ARASINDAKİ HAFTALIK PROĞRAM
TARİH GÜN SAAT SAHA TAKIMLAR KATEGORİ SONUÇ SAHA KOMİSERLERİ SAHA KOMİSERİ
13.12.2013 CUMA 12.00 KOZLU CAPETİ MERKEZ ATL SPOR SARAYSPOR U-15   İPTAL MUZAFFER KILIÇ  
13.12.2013 CUMA 14.00 KOZLU KOZLU BLD SPOR ZONĞ.GENÇLİKSPOR U.17    2-0 BÜLENT TUNA  
14.12.2013 CUMARTESİ 14.00 BEYÇAYIRI ALAPLI BLD SPOR BAŞTARLASPOR S.AMATÖR    2-1 MEHMET YAVUZ  
14.12.2013 CUMARTESİ 12.00 KOZLU CAPETİ MERKEZ ATL SPOR KARAELMASSPOR U.17    5-1 NİHAT AYAZ  
14.12.2013 CUMARTESİ 14.00 KOZLU ZONGULDAKKÖMÜRSPOR ZONĞ.GENÇLİKSPOR U-15    3-0 GÜNAL KIRAL  
14.12.2013 CUMARTESİ 12.00 CUMAYANI ÇATESIŞIKSPOR ZONGULDAKKÖMÜRSPOR U.17   İPTAL GÜNAL KIRAL  
14.12.2013 CUMARTESİ 14.00 ÇAYCUMA SENT. ÇAYCUMASPOR İSTASYONGEMİCİLERSPOR U.17   İPTAL ZEKİ ÇORAK  
15.12.2013 PAZAR 12.00 KİLİMLİ KARADONSPOR ACILIKESNAFSPOR 1.AMATÖR   1-1 CEMAL KAHVECİ  
15.12.2013 PAZAR 14.00 KİLİMLİ GELİKSPOR POLİSGÜCÜSPOR 1.AMATÖR    2-9 CEMAL KAHVECİ  
15.12.2013 PAZAR 14.00 ÇAYCUMA ÇİM İSTASYONGEMİCİLERSPOR ÜZÜLMEZSPOR S.AMATÖR    3-1 TURAN ZENGİN  
15.12.2013 PAZAR 14.00 PERŞEMBE ÇİM FİLYOSATEŞSPOR ÇOMRANLIKÖYÜSPOR 1.AMATÖR   İPTAL ALP. MİYANYEDİ  
15.12.2013 PAZAR 14.00 ÇAYDEDİRMENİ ÇAYDEĞİRMENİSPOR SEFERCİKSPOR 1.AMATÖR   İPTAL İSHAK ÇAKICI  
15.12.2013 PAZAR 10.00 ÇAYCUMA SENT. VELİKÖYÜSPOR PERŞEMBE BLD SPOR 1.AMATÖR    İPTAL BARIŞ  YEŞİL  
15.12.2013 PAZAR 12.00 ÇAYCUMA SENT. KARAMUSASPOR GÖKÇEBEYSPOR 1.AMATÖR    İPTAL MUSA SEFERCİK  
15.12.2013 PAZAR 14.00 ÇAYCUMA SENT. VELİOĞLU GENÇLİKSPOR SALTUKOVASPOR 1.AMATÖR   İPTAL MUSA SEFERCİK  
15.12.2013 PAZAR 12.00 ERDEMİR EREĞLİDEMİRÇELİKSPOR GÜMELİSPOR U.17   6-1 CEMİL SICAKYÜZ  
15.12.2013 PAZAR 11.00 CUMAYANI ZONĞ.GENÇLİKSPOR ÇATALAĞZI DEMİRSPOR 1.AMATÖR   3-3 MUSTAFA TEKİN  
15.12.2013 PAZAR 13.00 CUMAYANI KÜRTGÜCÜSPOR CAPETİ MERKEZ ATL.SPOR 1.AMATÖR   0-2 MUSTAFA TEKİN  
15.12.2013 PAZAR 14.00 DEVREK ÇİM DEVREK BLD.SPOR KDZ.EREĞLİSPOR S.AMATÖR   İPTAL E.KARARGÜLMEZ  
15.12.2013 PAZAR 12.00 KOZLU GÜVENLİKGÜCÜSPOR BÖLÜMSPOR 1.AMATÖR   0-2 E.KARARGÜLMEZ  
15.12.2013 PAZAR 14.00 KOZLU KOZLU TAŞKÖMÜRÜSPOR SARAYSPOR U.17   3-2 ZEKİ ÇORAK  
15.12.2013 PAZAR 12.00  BEYÇAYIRI KDZ.EREĞLİ BLD.SPOR TRABZON İDMANOCAĞISPOR BAYANLAR   3-0 MEHMET YAVUZ  
16.12.2013 PAZARTESİ 13.30 KOZLU KOZLU BLD SPOR ÇATALCASPOR BAL LİĞİ   NİHAT ORUÇ  
17.12.2013 SALI 11.00 KOZLU MRK.TOPBAŞISPOR KARADONSPOR U.17   NİHAT AYAZ  
17.12.2013 SALI 13.00 KOZLU POLİSĞÜCÜSPOR ACILIKESNAFSPOR 1.AMT.ERT.   MUZAFFER KILIÇ  
17.12.2013 SALI 13.00 DEVREK ÇİM DEVREK BLD.SPOR KOZLU BLD SPOR U-15   İSHAK ÇAKICI  
                   
                    

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TFF

TASKK

GSGM

TBF