A+ R A-

 

ZONGULDAK FUTBOL İL TEMSİLCİLİĞİ
07-08-09-11  ARALIK 2013
TARİH GÜN SAAT SAHA TAKIMLAR K.GORİ SNÇ S. KOMİSERİ  
06,07.2014 PAZAR 18.00 CUMAYANI  TÜRKALİSPOR GÖBÜGENÇLİK SROP  2.KÜME   MUSTAFA TEKİN   
06.07,2014 PAZAR 16.00 ÇAY. SEN. KARAMANSPOR PEHLHİVANLARSPOR 2.KÜME   BARIŞ YEŞİL  
06.07.2014 PAZAR 18.00  ÇAY.SEN. NEBİOĞULSPOR                ÇACUMA YAKASROP ÇAYCUMA YAKA SPOR 2.KÜME   BARIŞ YEŞİL  
06.07.2014 PAZAR 15.00 FENER MERKEZ GRUBU 3. MERMEZ GRUBU 4. 2.KÜME P.OFF   ZEKİ ÇOR AK  
06,07.2014 PAZAR 17.00 FENER MERKEZ GRUBU 2. MERKEZ GRUBU 5. 2.KÜME P.OFF   BÜLENT TUNA  
                   
08.07.2014       SALI  16.00 ÇAY.SEN. KAYIKÇILAR G.B. KARAMANSPOR 2.KÜME 0-3 MUSA SEFERCİK  
08.07,2014    SALI 18.00 ÇAY.SEN. NEBİOGULGENÇLİK TÜRKALİ SPOR 2.KÜME 7-1 MUSA SEFERCİK  
09./7.2014 ÇARŞAMBA 18.00 ÇAY.SEN. PELİVANLARSPOR MUSLU BDL.SPOR 2.KÜME 0-3 TURAN ZENGİN  
09.07.2014 ÇARŞAMBA 17.00 FENER  PLAY-OFF  2.3 GALİBİ      PLAY-OFF   2.5  GALİBİ   2.KÜME P.OFF   BÜLENT TUNA  
                   
11.07.2014 CUMA   17.00 CUMAYANI MUSLU BLD.SPOR KAYIKÇILAR G.B. 2.KÜME 3-0 MUSTAFA TEKİN  
11.07.2014 CUMA   16.00 ÇAY.SEN KARAMAN SPOR GÖBÜ GENÇLİK 2.KÜME 4-1 TURAN ZENGİN  
11.07.2014 CUMA   18.00 ÇAY.SEN ÇAY.YAKA SPOR TÜRKALİ SPOR 2,KÜME  7-1 TURAN ZENGİN  
                   
13.07.2014 PAZAR 17.00 CUMAYANI GÖBÜ GENÇLİK SPOR MUSLU BLD.SPOR 2.KÜME 0-7 MUSTAFA TEKİN  
13.07.2014 PAZAR 16.00 ÇAY.SEN. NEBİOĞLU GENÇLİK KARAMAN SPOR 2 KÜME 2-1 BARIŞ YEŞİL  
13.07.2014 PAZAR 18.00 ÇAY.SEN. PEHLİVANLAR SPOR ÇAY.YAKASPOR 2.KÜME 0-3 BARIŞ YEŞİL  
                   

16.07,2014      

ÇARŞAMBA 15.00 ÇAY.SEN.

 

GÖBÜ GENÇLİK SPOR

NEBİOGLU GENÇLİK. 2. KÜME P.OFF  1-2 MUSA SEFERCİK  
16.07.2014 ÇARŞAMBA 17.30 ÇAY.SEN.

 

YAKA GENÇLİK SPOR

TÜRKKALİ SPOR

2.KÜME P.OFF 7-1 MUSA SEFERCİK  
                   
20.07.2014 PAZAR      17.00 ÇAY.ÇİM NEBİOĞLU TÜRKALİSPOR 2.KÜME  P.OFF 2-1 TURAN ZENGİN  

 

ZONGULDAK FUTBOL İL TEMSİLCİLİĞİ
26-27-29 HAZİRAN 01-02-03- TEMMUZ 2014  TARİHLERİ ARASINDAKİ HAFTALIK PROĞRAM
TARİH GÜN SAAT SAHA TAKIMLAR KATEGORİ SONUÇ SAHA KOMİSERİ FEDERASYON TEMSİLCİSİ 
26.06.2014 PERŞEMBE 16.00 BEYÇAYIRI BALISPOR CUMA SPOR 2.AMATÖR   MEHMET YAVUZ  
26.06.2014 PERŞEMBE 18.00 BEYÇAYIRI ZONGULDAK EREĞLİ SPOR GÜNEŞLİ BELEDİYESPOR 2.AMATÖR   SEBAHATTİN TOKGÖZ  
27.06.2014 CUMA 18.00 ÇAYÇUMA SNT. ÇAYCUMASPOR PERŞEMBE BLD.SPOR U-19   TURAN ZENGİN  
27.06.2014 CUMA 18.00 GÖKÇEBEY GÖKÇEBEYSPOR ÇAYCUMA YAKASPOR U-19   İSHAK ÇAKICI  
29.06.2014 PAZAR 18.00 KOZLU KOZLU TAŞKÖMÜRÜSPOR BAŞTARLASPOR U-19   GÜNAL KIRAL  
29.06.2014 PAZAR 16.00 CUMAYANI GÖBÜGENÇLİKSPOR ÇAYCUMA YAKASPOR 2.AMATÖR   MUSTAFA TEKİN  
29.06.2014 PAZAR 18.00 CUMAYANI TÜRKALİSPOR PEHLİVANLAR SPOR 2.AMATÖR   MUSTAFA TEKİN  
29.06.2014 PAZAR 16.00 ÇAYÇUMA SNT. KARAMAN SPOR MUSLU BELEDİYESPOR 2.AMATÖR   BARIŞ YEŞİL  
29.06.2014 PAZAR 18.00 ÇAYÇUMA SNT. NEBİOĞLU GENÇLİKSPOR KAYIKÇILAR GB.SPOR 2.AMATÖR   BARIŞ YEŞİL  
29.06.2014 PAZAR 16.00 KİLİMLİ SUBATAN SPOR ÇAYDAMAR SPOR 2.AMATÖR   CEMAL KAHVECİ  
29.06.2014 PAZAR 18.00 KİLİMLİ AYİÇİ SPOR TEPEBAŞI SPOR 2.AMATÖR   CEMAL KAHVECİ  
29.06.2014 PAZAR 18.00 FENER TEREKKİ SPOR BEYCUMA CEZAEVİSPOR 2.AMATÖR   GÜNAL KIRAL  
29.06.2014 PAZAR 16.00 BEYÇAYIRI CUMA SPOR KANDİLLİ BLD.SPOR 2.AMATÖR   CEMİL SICAKYÜZ  
29.06.2014 PAZAR 18.00 BEYÇAYIRI GÜNEŞLİ BELEDİYESPOR BALISPOR 2.AMATÖR   TARIK TEKE  
01.07.2014 SALI 16.00 ÇAYÇUMA SNT. ÇAYCUMA YAKASPOR ÇOMRANLI KÖYÜSPOR U-19   TURAN ZENGİN  
01.07.2014 SALI 18.00 ÇAYÇUMA SNT. KARAMUSA SPOR GÖKÇEY SPOR U-19   TURAN ZENGİN  
02.07.2014 ÇARŞAMBA 14.00 FENER BEYCUMA CEZAEVİSPOR AYİÇİSPOR 2.AMATÖR   GÜNAL KIRAL  
02.07.2014 ÇARŞAMBA 16.00 FENER TEPEBAŞISPOR ZONGULDAK BELEDİYESPOR 2.AMATÖR   MUZAFFER KILIÇ  
02.07.2014 ÇARŞAMBA 18.00 FENER ÇAYDAMAR SPOR TERAKKİSPOR 2.AMATÖR   ZEKİ ÇORAK  
03.07.2014 PERŞEMBE 18.00 CUMAYANI GÖBÜGENÇLİKSPOR NEBİOĞLU GENÇLİKSPOR 2.AMATÖR   MUSTAFA TEKİN  
03.07.2014 PERŞEMBE 14.00 ÇAYÇUMA SNT. HACILAR SPOR KARAMAN SPOR 2.AMATÖR   MUSA SEFERCİK  
03.07.2014 PERŞEMBE 16.00 ÇAYÇUMA SNT. KAYIKÇILAR GB.SPOR TÜRKALİSPOR 2.AMATÖR   MUSA SEFERCİK  
03.07.2014 PERŞEMBE 18.00 ÇAYÇUMA SNT. ÇAYCUMA YAKASPOR MUSLU BELEDİYESPOR 2.AMATÖR   MUSA SEFERCİK   

 

 

 

ZONGULDAK FUTBOL İL TEMSİLCİLİĞİ
26-27-29 HAZİRAN 01-02-03- TEMMUZ 2014  TARİHLERİ ARASINDAKİ HAFTALIK PROĞRAM
TARİH GÜN SAAT SAHA TAKIMLAR KATEGORİ SONUÇ SAHA KOMİSERİ FEDERASYON TEMSİLCİSİ 
26.06.2014 PERŞEMBE 16.00 BEYÇAYIRI BALISPOR CUMA SPOR 2.AMATÖR   MEHMET YAVUZ  
26.06.2014 PERŞEMBE 18.00 BEYÇAYIRI ZONGULDAK EREĞLİ SPOR GÜNEŞLİ BELEDİYESPOR 2.AMATÖR   SEBAHATTİN TOKGÖZ  
27.06.2014 CUMA 18.00 ÇAYÇUMA SNT. ÇAYCUMASPOR PERŞEMBE BLD.SPOR U-19   TURAN ZENGİN  
27.06.2014 CUMA 18.00 GÖKÇEBEY GÖKÇEBEYSPOR ÇAYCUMA YAKASPOR U-19   İSHAK ÇAKICI  
29.06.2014 PAZAR 18.00 KOZLU KOZLU TAŞKÖMÜRÜSPOR BAŞTARLASPOR U-19   BÜLENT TUNA  
29.06.2014 PAZAR 16.00 CUMAYANI GÖBÜGENÇLİKSPOR ÇAYCUMA YAKASPOR 2.AMATÖR   MUSTAFA TEKİN  
29.06.2014 PAZAR 18.00 CUMAYANI TÜRKALİSPOR PEHLİVANLAR SPOR 2.AMATÖR   MUSTAFA TEKİN  
29.06.2014 PAZAR 16.00 ÇAYÇUMA SNT. KARAMAN SPOR MUSLU BELEDİYESPOR 2.AMATÖR   BARIŞ YEŞİL  
29.06.2014 PAZAR 18.00 ÇAYÇUMA SNT. NEBİOĞLU GENÇLİKSPOR KAYIKÇILAR GB.SPOR 2.AMATÖR   BARIŞ YEŞİL  
29.06.2014 PAZAR 16.00 KİLİMLİ SUBATAN SPOR ÇAYDAMAR SPOR 2.AMATÖR   CEMAL KAHVECİ  
29.06.2014 PAZAR 18.00 KİLİMLİ AYİÇİ SPOR TEPEBAŞI SPOR 2.AMATÖR   CEMAL KAHVECİ  
29.06.2014 PAZAR 18.00 FENER TEREKKİ SPOR BEYCUMA CEZAEVİSPOR 2.AMATÖR   GÜNAL KIRAL  
29.06.2014 PAZAR 16.00 BEYÇAYIRI CUMA SPOR KANDİLLİ BLD.SPOR 2.AMATÖR   CEMİL SICAKYÜZ  
29.06.2014 PAZAR 18.00 BEYÇAYIRI GÜNEŞLİ BELEDİYESPOR BALISPOR 2.AMATÖR   TARIK TEKE  
01.07.2014 SALI 16.00 ÇAYÇUMA SNT. ÇAYCUMA YAKASPOR ÇOMRANLI KÖYÜSPOR U-19   TURAN ZENGİN  
01.07.2014 SALI 18.00 ÇAYÇUMA SNT. KARAMUSA SPOR GÖKÇEBEY SPOR U-19   TURAN ZENGİN  
02.07.2014 ÇARŞAMBA 14.00 FENER BEYCUMA CEZAEVİSPOR AYİÇİSPOR 2.AMATÖR   GÜNAL KIRAL  
02.07.2014 ÇARŞAMBA 16.00 FENER TEPEBAŞISPOR ZONGULDAK BELEDİYESPOR 2.AMATÖR   MUZAFFER KILIÇ  
02.07.2014 ÇARŞAMBA 18.00 FENER ÇAYDAMAR SPOR TERAKKİSPOR 2.AMATÖR   ZEKİ ÇORAK  
03.07.2014 PERŞEMBE 18.00 CUMAYANI GÖBÜGENÇLİKSPOR NEBİOĞLU GENÇLİKSPOR 2.AMATÖR   MUSTAFA TEKİN  
03.07.2014 PERŞEMBE 14.00 ÇAYÇUMA SNT. HACILAR SPOR KARAMAN SPOR 2.AMATÖR   MUSA SEFERCİK  
03.07.2014 PERŞEMBE 16.00 ÇAYÇUMA SNT. KAYIKÇILAR GB.SPOR TÜRKALİSPOR 2.AMATÖR   MUSA SEFERCİK  
03.07.2014 PERŞEMBE 18.00 ÇAYÇUMA SNT. ÇAYCUMA YAKASPOR MUSLU BELEDİYESPOR 2.AMATÖR   MUSA SEFERCİK   

 

 

ZONGULDAK FUTBOL İL TEMSİLCİLİĞİ

19-21-22-24-26 HAZİRAN 2014  TARİHLERİ ARASINDAKİ HAFTALIK PROĞRAM
TARİH GÜN SAAT SAHA TAKIMLAR KATEGORİ SONUÇ SAHA KOMİSERİ  
                   
19.06.2014 PERŞEMBE 18.00 CUMAYANI KURTGÜCÜSPOR KARADONSPOR U-19 0-11 MUSTAFA TEKİN  
19.06.2014 PERŞEMBE 16.00 ÇAY.SEN. ÇOMRANLIKÖYÜ ÇAYCUMASPOR U-19 2-11 TURAN ZENGİN   
19.06.2014 PERŞEMBE 18.00 ÇAY.SEN. ÇAYCUMA YAKA PERŞEMBE BLD. U-19 2-10 TURAN ZENGİN   
21.06.2014 CUMARTESİ 18.00 ERDEMİR EREĞLİ DEMİRÇELİK GÜMELİSPOR U-19 2-1 SEBA. TOKGÖZ  
21.06.2014 CUMARTESİ 18.00 KİLİMLİ KARADON SPOR ÇATALAĞZI DEMİR U-19 13-0 CEMAL KAHVECİ  
21.06.2014 CUMARTESİ 18.00 PERŞEMBE PERŞEMBE BLD. KARAMUSASPOR U-19 3-0 hük ALPASLAN M.YEDİ  
21.06.2014 CUMARTESİ 18.00 ÇAY.SEN. ÇAYCUMASPOR ÇAYCUMA YAKA U-19 7-1 BARIŞ YEŞİL  

21.06.2014

CUMARTESİ 16.30 FENER ZON.BLD.SPOR SUBATANSPOR 2.AMATÖR 4-1 ZEKİ ÇORAK  
                   
                   
22.06.2014 PAZAR 18.00 FENER TEPEBAŞI SPOR TERAKKİ SPOR 2.AMATÖR 0-2 GÜNAL KIRAL  
22.06.2014 PAZAR 18.00 KİLİMLİ AYİÇİSPOR ÇAYDAMAR SPOR 2.AMATÖR 4-3 CEMAL KAHVECİ  
22.06.2014 PAZAR 18.00 KANDİLLİ KANDİLLİ BLD. BALISPOR 2.AMATÖR 0-3 hük MUSTAFA AKIN  
22.06.2014 PAZAR 16.00 BEYÇAYIRI CUMA SPOR ZON.EREĞLİ SPOR 2.AMATÖR 1-1 MEHMET YAVUZ  
22.06.2014 PAZAR 15.00 CUMAYANI TÜRKALİSPOR MUSLU BLD.SPOR 2.AMATÖR 2-4 MUSTAFA TEKİN  
22.06.2014 PAZAR 17.00 CUMAYANI GÖBÜ GENÇLİK PEHLİVANLAR  2.AMATÖR 1-0 MUSTAFA TEKİN  
                   
22.06.2014 PAZAR 16.00 ÇAY.SEN. KAYIKÇILAR GB. ÇAYCUMA YAKA 2.AMATÖR 2-6 MUSA SEFERCİK   
22.06.2014 PAZAR 18.00 ÇAY.SEN. NEBİOĞLU GENÇLİK HACILAR SPOR 2.AMATÖR 5-1 MUSA SEFERCİK   
                   
24.06.2014 SALI 16.00 ÇAY.SEN. ÇOMRANLI KÖYÜ GÖKÇEBEY SPOR U-19   TURAN ZENGİN   
24.06.2014 SALI 18.00 ÇAY.SEN. KARA MUSA  ÇAYCUMA SPOR U-19   TURAN ZENGİN   
26.06.2014 PERŞEMBE 16.00 FENER TEPEBAŞI  BEY.CEZAEVİSPOR 2.AMATÖR   GÜNAL KIRAL  
26.06.2014 PERŞEMBE 18.00 FENER ÇAYDAMAR  ZON.BELEDİYE 2.AMATÖR   MUZAFFER KILIÇ  
                   
26.06.2014 PERŞEMBE 18.00 KİLİMLİ SUBATAN SPOR TERAKKİ SPOR 2.AMATÖR   CEMAL KAHVECİ  
                      
26.06.2014 PERŞEMBE 12.00 ÇAY.SEN. ÇAYCUMA YAKA KARAMAN SPOR 2.AMATÖR   TURAN ZENGİN   
26.06.2014 PERŞEMBE 14.00 ÇAY.SEN. HACILAR SPOR TÜRKALİSPOR 2.AMATÖR   TURAN ZENGİN   
26.06.2014 PERŞEMBE 16.00 ÇAY.SEN. PEHLİVANLAR  NEBİOĞLU GENÇLİK 2.AMATÖR   MUSA SEFERCİK   
26.06.2014 PERŞEMBE 18.00 ÇAY.SEN. KAYIKÇILAR GB. GÖBÜGENÇLİKSPOR 2.AMATÖR   MUSA SEFERCİK    

 

 

 

 

ZONGULDAK FUTBOL İL TEMSİLCİLİĞİ

13-14-15-17-18-19 HAZİRAN 2014  TARİHLERİ ARASINDAKİ HAFTALIK PROĞRAM
TARİH GÜN SAAT SAHA TAKIMLAR KATEGORİ SONUÇ   SAHA KOMİSERİ
13.06.2014 CUMA 17.00 ALAPLI ELEŞLER SPOR AKIN SPOR U-19 3-0 hük.   TARIK TEKE
13.06.2014 CUMA 17.00 BEYÇAYIRI ZON. EREĞLİ GÜMELİSPOR U-19 0-4   CEMİL SICAKYÜZ
14.06.2014 CUMARTESİ 15.00 ÇAY.SNT. ÇAYCUMA SPOR SEFERCİK SPOR U-19 3-0 hük.   BARIŞ YEŞİL
14.06.2014 CUMARTESİ 17.00 ÇAY.SNT. KARAMUSASPOR ÇOMRANLI KÖYÜ U-19 0-3hük.   BARIŞ YEŞİL
14.06.2014 CUMARTESİ 16.00 PERŞEMBE PERŞEMBE BLD. GÖKÇEBEY SPOR U-19 1-3   A.MİYANYEDİ
14.06.2014 CUMARTESİ 17.00 KİLİMLİ KARADON SPOR BÖLÜM SPOR U-19 3-0 hük.   CEMAL KAHVECİ
14.06.2014 CUMARTESİ 17.00 CUMAYANI KURTGÜCÜSPOR TÜRKALİSPOR U-19 2-0   MUSTAFA TEKİN
14.06.2014 CUMARTESİ 16.00 KOZLU KOZLU TAŞKÖMÜRÜ ÇAYDAMAR SPOR U-19 0-3 hük.   NİHAT ORUÇ
14.06.2014 CUMARTESİ 16.00 FENER BEYCUMA CEZAEVİ SUBATAN SPOR 2.AMATÖR 1-4   ZEKİ ÇORAK
15.06.2014 PAZAR 16.00 BEYÇAYIRI BALISPOR ZON. EREĞLİ SPOR 2.AMATÖR 0-3 hük.   MEHMET YAVUZ
15.06.2014 PAZAR 16.00 KANDİLLİ KANDİLLİ BLD. GÜNEŞLİ  BLD. 2.AMATÖR 4-0   MUSTAFA TEKİN
15.06.2014 PAZAR 16.00 FENER TEPEBAŞI SPOR ÇAYDAMAR SPOR 2.AMATÖR 1-1   GÜNAL KIRAL
15.06.2014 PAZAR 15.00 CUMAYANI AYİÇİ SPOR ZON. BLD.SPOR 2.AMATÖR 1-6   MUSTAFA TEKİN
15.06.2014 PAZAR 17.00 CUMAYANI MUSLU  BLD. GÖBÜ GENÇLİK 2.AMATÖR 4-1   MUSTAFA TEKİN
15.06.2014 PAZAR 16.00 KİLİMLİ İNAĞZI SPOR TERAKKİSPOR 2.AMATÖR 0-3 hük.   CEMAL KAHVECİ
15.06.2014 PAZAR 11.00 ÇAY.SNT. KARAMAN SPOR NEBİOĞLU GENÇLİK 2.AMATÖR 2-7   TURAN ZENGİN
15.06.2014 PAZAR 13.00 ÇAY.SNT. HACILAR SPOR KAYIKÇILAR GB. 2.AMATÖR 3-5   TURAN ZENGİN
15.06.2014 PAZAR 15.00 ÇAY.SNT. ÇAYIRSPOR TÜRKALİSPOR 2.AMATÖR 0-11   MUSA SEFERCİK
15.06.2014 PAZAR 17.00 ÇAY.SNT. ÇAY. YAKA SPOR PEHLİVANLAR SPOR 2.AMATÖR 3-2   MUSA SEFERCİK
17.06.2014 SALI 15.00 FENER BAŞTARLA SPOR GÜVENLİKGÜCÜ U-19 9-0   NİHAT ORUÇ
17.06.2014 SALI 17.00 FENER TERAKKİ SPOR ÇAYDAMAR SPOR U-19 iptal   BÜLENT TUNA
17.06.2014 SALI 16.00 CUMAYANI TÜRKALİSPOR ÇAT. DEMİR. U-19 0-3 hük.   MUSTAFA TEKİN
17.06.2014 SALI 16.00 KİLİMLİ BÖLÜM SPOR KURTGÜCÜSPOR U-19 0-3 hük.   CEMAL KAHVECİ
17.06.2014 SALI 15.00 BEYÇAYIRI AKINSPOR E.DEMİRÇELİK U-19     S.TOKGÖZ
17.06.2014 SALI 17.00 BEYÇAYIRI GÜMELİSPOR ELEŞLER SPOR U-19     S.TOKGÖZ
17.06.2014 SALI 15.00 ÇAY.SNT. KARAMUSASPOR ÇAYCUMA YAKA  U-19     TURAN ZENGİN
17.06.2014 SALI 17.00 ÇAY.SNT. ÇAYCUMA SPOR GÖKÇEBEY SPOR U-19     TURAN ZENGİN
17.06.2014 SALI 16.00 PERŞEMBE PERŞEMBE  BLD. ÇOMRANLI KÖYÜ U-19     A.MİYANYEDİ
18.06.2014 ÇARŞAMBA 15.00 KİLİMLİ İNAĞZI SPOR TEPEBAŞI SPOR 2.AMATÖR 1-3   CEMAL KAHVECİ
18.06.2014 ÇARŞAMBA 17.00 KİLİMLİ SUBATAN SPOR AYİÇİ SPOR 2.AMATÖR 3-1   CEMAL KAHVECİ
18.06.2014 ÇARŞAMBA 15.00 FENER ÇAYDAMAR SPOR BEYCUMA CEZAEVİ 2.AMATÖR 3-3   GÜNAL KIRAL
18.06.2014 ÇARŞAMBA 17.00 FENER TERAKKİSPOR ZONGULDAK  BLD. 2.AMATÖR 3-1   MUZAFFER KILIÇ
18.06.2014 ÇARŞAMBA 16.00 CUMAYANI MUSLU  BLD. NEBİOĞLU GENÇLİK 2.AMATÖR 2-1   MUSTAFA TEKİN
18.06.2014 ÇARŞAMBA 11.00 ÇAY.SNT. PEHLİVANLAR SPOR KAYIKÇILAR GB. 2.AMATÖR 1-3   TURAN ZENGİN
18.06.2014 ÇARŞAMBA 13.00 ÇAY.SNT. KARAMAN SPOR TÜRKALİSPOR 2.AMATÖR 1-2   TURAN ZENGİN
18.06.2014 ÇARŞAMBA 15.00 ÇAY.SNT. ÇAYCUMA YAKA ÇAYIRSPOR 2.AMATÖR 3-0 hük.   MUSA SEFERCİK
18.06.2014 ÇARŞAMBA 17.00 ÇAY.SNT. HACILAR SPOR GÖBÜGENÇLİK 2.AMATÖR 1-4   MUSA SEFERCİK
19.06.2014 PERŞEMBE 15.00 BEYÇAYIRI GÜNEŞLİ  BLD. CUMA SPOR 2.AMATÖR 3-1   S.TOKGÖZ
19.06.2014 PERŞEMBE 17.00 BEYÇAYIRI ZON.EREĞLİ SPOR KANDİLLİ  BLD. 2.AMATÖR 1-1     S.TOKGÖZ

 

 

 

ZONGULDAK FUTBOL İL TEMSİLCİLİĞİ

04.05-06-07-08 HAZİRAN 2014  TARİHLERİ ARASINDAKİ HAFTALIK PROĞRAM
TARİH GÜN SAAT SAHA TAKIMLAR KATE SONUÇ SAHA KOMİSERİ FED.TEMSİLCİSİ
04.06.2014 ÇARŞAMBA 17.00 ERDO.DEMİR CAPETİ MERKEZ ATLY.SPOR KOZLU BELEDİYESPOR U-13 2-1 NİHAT ORUÇ  
04.06.2014 ÇARŞAMBA 17.00 KOZLU ZONGULDAK KÖMÜRSPOR ÇATALAĞZI DEMİRSPOR U-13 3-1 BÜLENT TUNA  
04.06.2014 ÇARŞAMBA 18.30 KOZLU ACILIK ESNAF SPOR KARADONSPOR U-13 1-1 ZEKİ ÇORAK  
04.06.2014 ÇARŞAMBA 18.00 KİLİMLİ KİLİMLİ BELEDİYESPOR KOZLU TAŞKÖMÜRÜSPOR U-13 0-7 CEMAL KAHVECİ  
04.06.2014 ÇARŞAMBA 18.00 KANDİLLİ NEYREN GÖKÇELERSPOR EREĞLİ DEMİRÇELİKSPOR U-13 1-9 MUSTAFA AKIN  
05.06.2014 PERŞEMBE 16.00 KOZLU KOZLU TAŞKÖMÜRÜSPOR ZONGULDAK BELEDİYESPOR U-13 2-1 NİHAT AYAZ  
05.06.2014 PERŞEMBE 18.00 KOZLU KOZLU BELEDİYESPOR ZONGULDAK KÖMÜRSPOR U-13 0-2 NİHAT AYAZ  
05.06.2014 PERŞEMBE 17.00 ERDO.DEMİR CAPETİ MERKEZ ATLY.SPOR ACILIK ESNAF SPOR U-13 8-1 NİHAT ORUÇ  
05.06.2014 PERŞEMBE 17.00 KİLİMLİ KARADON SPOR ÇATALAĞZI DEMİRSPOR U-13 1-7 CEMAL KAHVECİ  
05.06.2014 PERŞEMBE 17.00 KANDİLLİ KANDİLLİ BELEDİYESPOR NEYREN GÖKÇELER SPOR U-13 4-0 MUSTAFA AKIN  
06.06.2014 CUMA 15.00 CUMAYANI ÇATALAĞZI DEMİRSPOR KURTGÜCÜSPOR U.19 2-0 MUSTAFA TEKİN  
06.06.2014 CUMA 17.00 CUMAYANI TÜRKALİSPOR KARADON SPOR U.19 0-3 hük. MUSTAFA TEKİN  
06.06.2014 CUMA 17.00 ALAPLI EREĞLİ DEMİRÇELİKSPOR ELEŞLER SPOR U.19 4-1 TARIK TEKE  
06.06.2014 CUMA 17.00 BEYÇAYIRI AKIN SPOR ZONGULDAK EREĞLİ SPOR U.19 2-2 CEMİL SICAKYÜZ  
06.06.2014 CUMA 16.00 FENER YEŞİLTEPESPOR GÜVENLİKGÜCÜSPOR U.19 2-14 BÜLENT TUNA  
07.06.2014 CUMARTESİ 15.00 ÇAY.SNT. ÇOMRANLI KÖYÜSPOR ÇAYCUMA YAKASPOR U.19 12-2 BARIŞ YEŞİL  
07.06.2014 CUMARTESİ 17.00 ÇAY.SNT. SEFERCİK SPOR PERŞEMBE BELEDİYESPOR U.19 0-13 BARIŞ YEŞİL  
07.06.2014 CUMARTESİ 17.00 GÖKÇEBEY GÖKÇEBEY SPOR KARA MUSA SPOR U.19 3-0 İSHAK ÇAKICI  
07.06.2014 CUMARTESİ 15.00 FENER ACILIK ESNAF SPOR KOZLU BELEDİYESPOR U-13 0-1 KEMAL ÇETİN  
07.06.2014 CUMARTESİ 17.00 FENER ZONGULDAK KÖMÜRSPOR KARADON SPOR U-13 3-0 hük. ZEKİ ÇORAK  
07.06.2014 CUMARTESİ 17.00 CUMAYANI ÇATALAĞZI DEMİRSPOR CAPETİ MERKEZ ATLY.SPOR U-13 4-1 MUSTAFA TEKİN  
07.06.2014 CUMARTESİ 17.00 KİLİMLİ KİLİMLİ BELEDİYESPOR SARAY SPOR U-13 0-3 hük. CEMAL KAHVECİ  
07.06.2014 CUMARTESİ 17.00 KANDİLLİ KANDİLLİ BLD.SPOR KDZ.EREĞLİSPOR U-13 0-3 MEHMET YAVUZ  
08.06.2014 PAZAR 13.00 ÇAY.SNT. PEHLİVANLAR SPOR HACILAR SPOR 2.AMATÖR 3-3 MUSA SEFERCİK   
08.06.2014 PAZAR 15.00 ÇAY.SNT. KAYIKÇILAR GB.SPOR MUSLU BELEDİYESPOR 2.AMATÖR 1-3 MUSA  SEFERCİK  
08.06.2014 PAZAR 17.00 ÇAY.SNT. NEBİOĞLU GENÇLİKSPOR ÇAYIRSPOR 2.AMATÖR 19-3 MUSA SEFERCİK   
08.06.2014 PAZAR 14.00 CUMAYANI GÖBÜGENÇLİKSPOR KARAMAN SPOR 2.AMATÖR 3-0 MUSTAFA TEKİN  
08.06.2014 PAZAR 16.00 CUMAYANI TÜRKALİSPOR ÇAYCUMA YAKASPOR 2.AMATÖR 2-3 MUSTAFA TEKİN  
08.06.2014 PAZAR 13.00 FENER ÇAYDAMAR SPOR İNAĞZI SPOR 2.AMATÖR 5-0 KEMAL ÇETİN  
08.06.2014 PAZAR 15.00 FENER TERAKKİ SPOR AYİÇİ SPOR 2.AMATÖR 4-0 ZEKİ ÇORAK  
08.06.2014 PAZAR 17.00 FENER ZONG.BELEDİYESPOR BEYCUMA CEZAEVİSPOR 2.AMATÖR 5-1 GÜNAL KIRAL  
08.06.2014 PAZAR 17.00 KİLİMLİ SUBATAN SPOR TEPEBAŞI SPOR 2.AMATÖR 3-0 CEMAL KAHVECİ  
08.06.2014 PAZAR 17.00 KANDİLLİ KANDİLLİ BELEDİYESPOR CUMA SPOR 2.AMATÖR 2-2 MEHMET YAVUZ  
08.06.2014 PAZAR 15.00 BEYÇAYIRI KDZ.EREĞLİ SPOR EREĞLİ DEMİRÇELİKSPOR U-13 2-2 TARIK TEKE  
08.06.2014 PAZAR 17.00 BEYÇAYIRI BALISPOR GÜNEŞLİ BELEDİYESPOR 2.AMATÖR 3-5 CEMİL SICAKYÜZ  
09.06.2014 PAZARTESİ 15.00 FENER ÜZÜLMEZ SPOR KOZLU TAŞKÖMÜRÜSPOR U.19 0-3 hük. BÜLENT TUNA  
09.06.2014 PAZARTESİ 17.00 FENER ÇAYDAMAR SPOR BAŞTARLA SPOR U.19 2-8 GÜNAL KIRAL   

 

 

 

U-13 PLAY-OFF'LAR 11-12 HAZİRAN 2014 GÜNÜ BAŞLAYACAKTIR.

10.06.2014  SALI   SAAT  : 16.00  KOZLU  ZON.KÖMÜRSPOR(B-1G.)-ÇAYCUMASPOR(B.1.G.)           =  NİHAT  AYAZ   3-0  

10.06.2014  SALI   SAAT  : 17.30  KOZLU  SARAYSPOR(B.2G.) -EREĞLİ DEMİRÇELİKSPOR(B-2G)     =  BÜLENT TUNA  6-3

10.06.2014  SALI   SAAT  : 16.00  FENER   KOZLU TAŞKÖMÜRÜ(A-1G) -ÇAT.DEMİRSPOR(A-1G)     = GÜNAL KIRAL    5-0

10.06.2014  SALI   SAAT :  17.30  FENER   İST.GEMİCİLERSPOR(A-2G) - KDZ.EREĞLİSPOR (A-2G)   =  MUZAFFER  KILIÇ  1-2

11.06.2014  ÇARŞAMBA :   16.00 FENER  KOZLU TAŞKÖMÜRÜ - KDZ.EREĞLİSPOR          FİNAL         =  ZEKİ ÇORAK

11.06.2014 ÇARŞAMBA  :   17.30 FENER  ZON.KÖMÜRSPOR     -  ZON.SARAYSPOR          FİNAL          =  BÜLENT TUNA

 

KULÜPLERİMİZE DUYURULUR.

 

 

ZONGULDAK FUTBOL İL TEMSİLCİLİĞİ

30-31- MAYIS-01- HAZİRAN  2014  TARİHLERİ ARASINDAKİ HAFTALIK PROĞRAM
TARİH GÜN SAAT SAHA   KATEGORİ SONUÇ SAHA KOMİSERİ FED.TEMSİLCİSİ
30.05.2014 CUMA 18.00 KOZLU KOZLU BELEDİYESPOR KARADONSPOR U-13 LİGİ   NİHAT AYAZ  
30.05.2014 CUMA 15.30 FENER CAPETİ MRK. ATLY.SPOR ZONGULDAK KÖMÜRSPOR U-13 LİGİ   BÜLENT TUNA  
30.05.2014 CUMA 17.00 FENER ACILIK ESNAF SPOR ÇATALAĞZI DEMİRSPOR U-13 LİGİ   GÜNAL KIRAL  
30.05.2014 CUMA 18.30 FENER SARAYSPOR ZONGULDAK BELEDİYESPOR U-13 LİGİ   KEMAL ÇETİN  
30.05.2014 CUMA 17.00 BEYÇAYIRI KDZ.EREĞLİ SPOR KANDİLLİ BELEDİYESPOR U-13 LİGİ   MEHMET YAVUZ  
30.05.2014 CUMA 18.00 ÇAY.SNT. ÇAYCUMA SPOR İSTASYON GEMİCİLER SPOR U-13 LİGİ   TURAN ZENGİN  
31.05.2014 C.TESİ 13.00 FENER ZON.ÖZEL SPORCULAR KÜTAHYA ÇİNİ KENT SPOR Ö. SPORC.   ZEKİ ÇORAK  
31.05.2014 C.TESİ 16.30 FENER GÜVENLİK GÜCÜSPOR ÇAYDAMAR SPOR U.19 LİGİ   NİHAT ORUÇ  
31.05.2014 C.TESİ 18.00 KOZLU KOZLU TAŞKÖMÜRÜ  TERAKKİ SPOR U.19 LİGİ   RAMAZAN BAYRAM  
31.05.2014 C.TESİ 18.00 CUMAYANI TÜRKALİSPOR BÖLÜMSPOR U.19 LİGİ   MUSTAFA TEKİN  
31.05.2014 C.TESİ 18.00 BEYÇAYIRI GÜMELİSPOR AKIN SPOR U.19 LİGİ   CEMİL SICAKYÜZ  
31.05.2014 C.TESİ 18.00 ÇAY.SNT. ÇAYCUMA YAKASPOR GÖKÇEBEY SPOR U.19 LİGİ   BARIŞ YEŞİL  
01.06.2014 PAZAR 16.00 BEYÇAYIRI GÜNEŞLİ BLD.SPOR ZONGULDAK EREĞLİ SPOR 2.AMATÖR   TARIK TEKE  
01.06.2014 PAZAR 18.00 BEYÇAYIRI CUMA SPOR BALI SPOR 2.AMATÖR   MUSTAFA AKIN  
01.06.2014 PAZAR 16.00 KİLİMLİ SUBATAN SPOR İNAĞZI SPOR 2.AMATÖR   CEMAL KAHVECİ  
01.06.2014 PAZAR 18.00 KİLİMLİ AYİÇİ SPOR BEYCUMA CEZAEVİSPOR 2.AMATÖR   CEMAL KAHVECİ  
01.06.2014 PAZAR 14.00 FENER BAŞTARLA SPOR ÜZÜLMEZ SPOR U.19 LİGİ   GÜNAL KIRAL  
01.06.2014 PAZAR 16.00 FENER ZON. BELEDİYESPOR TEPEBAŞI SPOR 2.AMATÖR   ZEKİ ÇORAK  
01.06.2014 PAZAR 18.00 FENER TERAKKİ SPOR ÇAYDAMAR SPOR 2.AMATÖR   KEMAL ÇETİN  
01.06.2014 PAZAR 14.00 CUMAYANI ÇAT. DEMİRSPOR KARADON SPOR U.19 LİGİ   MUSTAFA TEKİN  
01.06.2014 PAZAR 16.00 CUMAYANI TÜRKALİ SPOR NEBİOĞLU GENÇLİKSPOR 2.AMATÖR   MUSTAFA TEKİN  
01.06.2014 PAZAR 18.00 CUMAYANI MUSLU BELEDİYESPOR PEHLİVANLAR SPOR 2.AMATÖR   MUSTAFA TEKİN  
01.06.2014 PAZAR 11.00 ÇAY.SNT. KARAMUSA SPOR SEFERCİKSPOR U.19 LİGİ   TURAN ZENGİN  
01.06.2014 PAZAR 13.00 ÇAY.SNT. ÇAYIRSPOR GÖBÜ GENÇLİKSPOR 2.AMATÖR   TURAN ZENGİN  
01.06.2014 PAZAR 15.00 ÇAY.SNT. KARAMAN SPOR KAYIKÇILAR GB.SPOR 2.AMATÖR   MUSA SEFERCİK  
01.06.2014 PAZAR 17.00 ÇAY.SNT. ÇAYCUMA YAKA SPOR HACILAR SPOR 2.AMATÖR   MUSA SEFERCİK  
01.06.2014 PAZAR 17.00 PERŞEMBE PERŞEMBE BELEDİYESPOR ÇAYCUMASPOR U.19 LİGİ   ALPASLAN MİYANYEDİ  
01.06.2014 PAZAR 17.00 ERDEMİR EREĞLİ DEMİR ÇELİKSPOR KDZ.EREĞLİ SPOR U-13 LİGİ   MEHMET YAVUZ  
02.06.2014 P.TESİ 16.00 ERDEMİR EREĞLİ DEMİRÇELİKSPOR KANDİLLİ BELEDİYESPOR U-13 LİGİ   TARIK TEKE  
02.06.2014 P.TESİ 18.00 BEYÇAYIRI ZONGULDAK EREĞLİ SPOR EREĞLİ DEMİRÇELİKSPOR U-13 LİGİ   CEMİL SICAKYÜZ  
02.06.2014 P.TESİ 18.00 CUMAYANI ÇATALAĞZI DEMİRSPOR KOZLU BELEDİYESPOR U-13 LİGİ   MUSTAFA TEKİN  
02.06.2014 P.TESİ 18.00 KİLİMLİ KARADONSPOR CAPETİ MERKEZ ATLY.SPOR U-13 LİGİ   CEMAL KAHVECİ  
02.06.2014 P.TESİ 16.00 FENER ZONGULDAK KÖMÜRSPOR ACILIK ESNAF SPOR U-13 LİGİ   MUZAFFER KILIÇ  
02.06.2014 P.TESİ 18.00 FENER ZONGULDAK BELEDİYESPOR KİLİMLİ BELEDİYESPOR U-13 LİGİ   NİHAT ORUÇ  
02.06.2014 P.TESİ 18.00 KOZLU KOZLU TAŞKÖMÜRÜSPOR SARAYSPOR U-13 LİGİ   NİHAT AYAZ  
03.06.2014 SALI 18.00 KANDİLLİ NEYREN GÖKÇELER SPOR KDZ.EREĞLİ SPOR U-13 LİGİ   MUSTAFA AKIN  
04.06.2014 ÇAR.BA 15.30 FENER CAPETİ MERKEZ ATLY.SPOR KOZLU BELEDİYESPOR U-13 LİGİ   BÜLENT TUNA  
04.06.2014 ÇAR.BA 17.00 FENER ZONGULDAK KÖMÜRSPOR ÇATALAĞZI DEMİRSPOR U-13 LİGİ   ZEKİ ÇORAK  
04.06.2014 ÇAR.BA 18.30 FENER ACILIK ESNAF SPOR KARADON SPOR U-13 LİGİ   NİHAT ORUÇ  
04.06.2014 ÇAR.BA 18.00 KİLİMLİ KİLİMLİ BELEDİYESPOR KOZLU TAŞKÖMÜRÜSPOR U-13 LİGİ   CEMAL KAHVECİ  
04.06.2014 ÇAR.BA 18.00 KANDİLLİ NEYREN GÖKÇELER SPOR EREĞLİ DEMİRÇELİKSPOR U-13 LİGİ   MUSTAFA AKIN   
ZONGULDAK FUTBOL İL TEMSİLCİLİĞİ
22-23-24-25-26-28- MAYIS 2014 2014  TARİHLERİ ARASINDAKİ HAFTALIK PROĞRAM
TARİH GÜN SAAT SAHA TAKIMLAR

KATE

sonuç SAHA KOMİSERİ  
22.05 2014 PERŞEMBE 16.00 FENER KOZLU BELEDİYESPOR EREĞLİ DEMİRÇELİK SPOR U-16 PLAYOFF 2-1 BÜLENT TUNA  
22.05 2014 PERŞEMBE 18.00 FENER KOZLU TAŞKÖMÜRÜSPOR KDZ.EREĞLİ SPOR U-16 PLAYOFF 1-3 GÜNAL KIRAL  
22.05 2014 PERŞEMBE 16.00 KOZLU ÇAYDEĞİRMENİ BLD.SPOR SARAY SPOR U-16 PLAYOFF 1-3 NİHAT ORUÇ  
22.05 2014 PERŞEMBE 18.00 KOZLU ZONGULDAK KÖMÜRSPOR VELİKÖYÜSPOR U-16 PLAYOFF 5-0 NİHAT AYAZ  
23.05.2014 CUMA 14.00 BEYÇAYIRI KDZ.EREĞLİSPOR NEYREN GÖKÇELER SPOR U-13   TARIK TEKE  
23.05.2014 CUMA 16.00 BEYÇAYIRI GÜMELİSPOR EREĞLİ DEMİRÇELİKSPOR U.19 1-4 CEMİL SICAKYÜZ  
23.05.2014 CUMA 18.00 BEYÇAYIRI ZONGULDAK EREĞLİ SPOR ELEŞLER SPOR U.19 1-3 MEHMET YAVUZ  
23.05.2014 CUMA 16.00 FENER ÇAYDAMAR SPOR YEŞİLTEPESPOR U.19 4-6 ZEKİ ÇORAK  
23.05.2014 CUMA 18.00 FENER ÜZÜLMEZ SPOR GÜVENLİKGÜCÜSPOR U.19   KEMAL ÇETİN  
23.05.2014 CUMA 16.00 KİLİMLİ BÖLÜMSPOR ÇATALAĞZI DEMİRSPOR U.19 0-3h. CEMAL KAHVECİ  
23.05.2014 CUMA 18.00 KİLİMLİ KARADONSPOR ACILIK ESNAF SPOR U-13   CEMAL KAHVECİ  
23.05.2014 CUMA 15.00 ERDOĞAN DEMİR BAŞTARLA SPOR SARAY SPOR U-13   GÜNAL KIRAL  
23.05.2014 CUMA 17.00 KOZLU KOZLU TAŞKÖMÜRÜSPOR KİLİMLİ BLD.SPOR U-13   BÜLENT  TUNA  
23.05.2014 CUMA 18.30 KOZLU KOZLU BLD.SPOR CAPETİ MRKZ.ATLY.SPOR U-13   NİHAT AYAZ  
23.05.2014 CUMA 18.30 CUMAYANI ÇATALAĞZI DEMİRSPOR ZONGULDAK KÖMÜRSPOR U-13   MUSTAFA TEKİN  
23.05.2014 CUMA 18.00 ÇAYCUMA SNT. İSTASYON GEMİCİLER SPOR ÇAYCUMA SPOR U-13   TURAN ZENGİN  
24.05.2014 CUMARTESİ 16.00 GÖKÇEBEY GÖKÇEBEYSPOR ÇOMRANLIKÖYÜSPOR U.19 6-1 İSHAK ÇAKICI  
24.05.2014 CUMARTESİ 15.00 ÇAYCUMA SNT. ÇAYCUMA SPOR KARAMUSA SPOR U.19 7-1 BARIŞ YEŞİL  
24.05.2014 CUMARTESİ 17.00 ÇAYCUMA SNT. SEFERCİK SPOR ÇAYCUMA YAKA SPOR U.19 3-2 BARIŞ YEŞİL  
24.05.2014 CUMARTESİ 17.00 KİLİMLİ KARADON SPOR KURTGÜCÜSPOR U.19 18-0 CEMAL KAHVECİ  
24.05.2014 CUMARTESİ 14.00 FENER TERAKKİSPOR BAŞTARLASPOR U.19 2-4 GÜNAL KIRAL  
24.05.2014 CUMARTESİ 16.00 FENER U-16 SARAYSPOR U-16  KDZ.EREĞLİSPOR U-16 PLAYOFF 0-2 BÜLENT TUNA  
24.05.2014 CUMARTESİ 18.00 FENER U-16  KOZLU BLD.SPOR U-16 ZON.KÖMÜRSPOR  U-16 PLAYOFF 3-2 ZEKİ ÇORAK  
25.05.2014 PAZAR 16.00 KİLİMLİ İNAĞZI SPOR ZONGULDAK BLD.SPOR 2.AMATÖR 1-9 CEMAL KAHVECİ  
25.05.2014 PAZAR 14.00 FENER TEPEBAŞI SPOR AYİÇİ SPOR 2.AMATÖR 2-2 KEMAL ÇETİN  
25.05.2014 PAZAR 16.00 FENER ÇAYDAMAR SPOR SUBATAN SPOR 2.AMATÖR 4-0 MUZAFFER KILIÇ  
25.05.2014 PAZAR 18.00 FENER BEYCUMA CEZAEVİSPOR TERAKKİ SPOR 2.AMATÖR 1-3 ZEKİ ÇORAK  
25.05.2014 PAZAR 14.00 CUMAYANI GÖBÜGENÇLİKSPOR TÜRKALİSPOR 2.AMATÖR 3-1 MUSTAFA TEKİN  
25.05.2014 PAZAR 11.00 ÇAYCUMA SNT. PEHLİVANLAR SPOR KARAMAN SPOR 2.AMATÖR 2-2 TURAN ZENGİN  
25.05.2014 PAZAR 13.00 ÇAYCUMA SNT. KAYIKÇILAR GB.SPOR ÇAYIRSPOR 2.AMATÖR 7-1 TURAN ZENGİN  
25.05.2014 PAZAR 15.00 ÇAYCUMA SNT. HACILAR SPOR MUSLU BLD.SPOR 2.AMATÖR 0-2 MUSA SEFERCİK  
25.05.2014 PAZAR 17.00 ÇAYCUMA SNT. ÇAYCUMA YAKASPOR NEBİOĞLU GENÇLİKSPOR 2.AMATÖR 4-0 MUSA SEFERCİK  
25.05.2014 PAZAR 16.00 BEYÇAYIRI BALISPOR KANDİLLİ BLD.SPOR 2.AMATÖR 2-2 MUSTAFA AKIN  
25.05.2014 PAZAR 18.00 BEYÇAYIRI ZONGULDAK EREĞLİ SPOR CUMA SPOR 2.AMATÖR 1-4 MEHMET YAVUZ  

25.05.2014

26.05.2014

PAZAR

PAZARTESİ

12.00

17.00

BEYÇAYIRI

KANDİLLİ

KDZ.İŞİTME ENG.SPOR

NEYREN GÖKÇELER SPOR

ÇORUUM İŞİTME ENĞ.SPOR

KANDİLLİ BELEDİYESPOR

İŞİTME ENĞ.

U-13

 

MEHMET YAVUZ

MUSTAFA AKIN

 
26.05.2014 PAZARTESİ 17.00 ÇAYCUMA SNT. İSTASYON GEMİCİLER SPOR ÇAYDEĞİRMENİ BLD.SPOR U-13   TURAN ZENGİN  
26.05.2014 PAZARTESİ 15.30 FENER ACILIK ESNAF SPOR CAPETİ MERKEZ ATLY.SPOR U-13   BÜLENT TUNA  
26.05.2014 PAZARTESİ 17.00 FENER ZONGULDAK KÖMÜRSPOR KOZLU BLD.SPOR U-13   GÜNAL KIRAL  
26.05.2014 PAZARTESİ 18.30 FENER ZONGULDAK BELEDİYESPOR KOZLU TAŞKÖMÜRÜSPOR U-13   MUZAFFER KILIÇ  
26.05.2014 PAZARTESİ 17.00 CUMAYANI ÇATALAĞZI BELEDİYESPOR KARADONSPOR U-13   MUSTAFA TEKİN  
26.05.2014 PAZARTESİ 17.00 KİLİMLİ KİLİMLİ BELEDİYESPOR BAŞTARLA SPOR U-13   CEMAL KAHVECİ  
28.05.2014 ÇARŞAMBA 17.00 ERDEMİR EREĞLİ DEMİRÇELİKSPOR NEYREN GÖKCELER SPOR U-13   TARIK TEKE  
28.05.2014 ÇARŞAMBA 17.00 ÇAYDEĞİRMENİ ÇAYDEĞİRMENİ BLD.SPOR ÇAYCUMA SPOR U-13   İSHAK ÇAKICI  
28.05.2014 ÇARŞAMBA 15.30 FENER BAŞTARLA SPOR ZONGULDAK BELEDİYESPOR U-13   ZEKİ ÇORAK  
28.05.2014 ÇARŞAMBA 17.00 FENER SARAY SPOR KİLİMLİ BELEDİYESPOR U-13   NİHAT ORUÇ  
28.05.2014 ÇARŞAMBA 18.30 FENER CAPETİ MERKEZ ATELYESİSPOR ÇATALAĞZI DEMİRSPOR U-13   KEMAL ÇETİN  
28.05.2014 ÇARŞAMBA 17.00 KİLİMLİ KARADON SPOR ZONGULDAK KÖMÜRSPOR U-13   CEMAL KAHVECİ  

28.05.2014

ÇARŞAMBA

17.00

KOZLU

KOZLU BELEDİYESPOR

ACILIK ESNAF SPOR U-13   NİHAT AYAZ   

 

ZONGULDAK FUTBOL İL TEMSİLCİLİĞİ
16-17-18 MAYIS  2014  TARİHLERİ ARASINDAKİ HAFTALIK PROĞRAM
TARİH GÜN SAAT SAHA   KATEGORİ SONUÇ SAHA KOMİSERİ FEDERASYON TEMSİLCİSİ
16.05.2014 CUMA 17.00 CUMAYANI ÇATALAĞZI DM.SPOR YEŞİLTEPESPOR U-16   MUSTAFA TEKİN  
16.05.2014 CUMA 17.00 KOZLU KOZLU BELEDİYESPOR KOZLU TAŞKÖMÜRÜ U-16   NİHAT AYAZ  
17.05.2014 CUMARTESİ 11.00 FENER TERAKKİ SPOR SUBATAN SPOR 2.AMATÖR   GÜNAL KIRAL  
17.05.2014 CUMARTESİ 13.00 FENER BEYCUMA CEZAEVİSPOR TEPEBAŞISPOR 2.AMATÖR   NİHAT ORUÇ  
17.05.2014 CUMARTESİ 13.00 ÇAYCUMA SNT. KARAMUSASPOR PERŞEMBE BLD. U.19   BARIŞ YEŞİL  
17.05.2014 CUMARTESİ 15.00 ÇAYCUMA SNT. ÇOMRANLI KÖYÜSPOR SEFERCİKSPOR U.19   BARIŞ YEŞİL  
17.05.2014 CUMARTESİ 17.00 ÇAYCUMA SNT. ÇAYCUMA YAKASPOR ÇAYCUMASPOR U.19   TURAN ZENGİN  
17.05.2014 CUMARTESİ 14.00 CUMAYANI ÇATALAĞZI DM.SPOR TÜRKALİSPOR U.19   MUSTAFA TEKİN  
17.05.2014 CUMARTESİ 16.00 CUMAYANI KURTGÜCÜSPOR BÖLÜMSPOR U.19   MUSTAFA TEKİN  
18.05.2014 PAZAR 16.00 KİLİMLİ AYİÇİSPOR İNAĞZISPOR 2.AMATÖR   CEMAL KAHVECİ  
18.05.2014 PAZAR 13.00 FENER POLİSGÜCÜSPOR KOZLU BELEDİYE U-16 LİGİ   GÜNAL KIRAL  
18.05.2014 PAZAR 15.00 FENER YEŞİLTEPESPOR KARADONSPOR U-16 LİGİ   MUZAFFER KILIÇ  
18.05.2014 PAZAR 17.00 FENER ZON. BELEDİYESPOR ÇAYDAMAR SPOR 2.AMATÖR   MUZAFFER KILIÇ  
18.05.2014 PAZAR 16.00 ERDEMİR EREĞLİDEMİRÇELİKSPOR AKINSPOR U.19  LİGİ   CEMİL SICAKYÜZ  
18.05.2014 PAZAR 16.00 ALAPLI ELEŞLER SPOR GÜMELİSPOR U.19  LİGİ   TARIK TEKE  
18.05.2014 PAZAR 16.00 BEYÇAYIRI CUMA SPOR GÜNEŞLİ BELEDİYE 2.AMATÖR   MEHMET YAVUZ  
18.05.2014 PAZAR 16.00 KANDİLLİ KANDİLLİ BELEDİYESPOR ZON. EREĞLİSPOR 2.AMATÖR   MUSTAFA AKIN  
18.05.2014 PAZAR 11.00 ÇAYCUMA SNT. KARAMAN SPOR HACILAR SPOR 2.AMATÖR   TURAN ZENGİN  
18.05.2014 PAZAR 13.00 ÇAYCUMA SNT. ÇAYIRSPOR PEHLİVANLAR SPOR 2.AMATÖR   TURAN ZENGİN  
18.05.2014 PAZAR 15.00 ÇAYCUMA SNT. NEBİOĞLU GENÇLİKSPOR GÖBÜGENÇLİKSPOR 2.AMATÖR   BARIŞ YEŞİL  
18.05.2014 PAZAR 14.00 CUMAYANI TÜRKALİSPOR KAYIÇILAR GB.SPOR 2.AMATÖR   MUSTAFA TEKİN  
18.05.2014 PAZAR 16.00 CUMAYANI MUSLU BELEDİYESPOR ÇAYCUMA YAKASPOR 2.AMATÖR   MUSTAFA TEKİN  
18.05.2014 PAZAR 17.00 KOZLU KOZLU TAŞKÖMÜRÜSPOR ÇATALAĞZI DM.SPOR U-16 LİGİ   RAMAZAN BAYRAM  
18.05.2014 PAZAR 15.30 KEMAL KÖKSAL KOZLU BELEDİYESPOR ÇAYCUMA SPOR BAL P.OFF   ZEKİ ÇORAK  
19.05.2014 PAZARTESİ 17.00 FENER ZONGULDAK KÖMÜRSPOR CAPETİ MERKEZ ATLY. U-13  LİGİ   BÜLENT TUNA  
19.05.2014 PAZARTESİ 18.30 FENER ZONGULDAK BELEDİYESPOR SARAY SPOR U-13  LİGİ   GÜNAL KIRAL  
19.05.2014 PAZARTESİ 17.00 KİLİMLİ KARADON SPOR KOZLU BELEDİYESPOR U-13  LİGİ   CEMAL KAHVECİ  
19.05.2014 PAZARTESİ 17.00 CUMAYANI ÇATALAĞZI DEMİRSPOR ACILIK ESNAF SPOR U-13  LİGİ   MUSTAFA TEKİN  
19.05.2014 PAZARTESİ 17.00 ÇAYCUMA SNT. BEYCUMA CEZAEVİSPOR ÇAYCUMA SPOR U-13  LİGİ   TURAN ZENGİN  
19.05.2014 PAZARTESİ 17.00 ÇAYDEĞİRMENİ ÇAYDEĞİRMENİ BLD.SPOR İSTASYON GEMİCİLER  U-13  LİGİ   İSHAK ÇAKICI  
19.05.2014 PAZARTESİ 17.00 KOZLU KOZLU TAŞKÖMÜRÜSPOR BAŞTARLA SPOR U-13  LİGİ   NİHAT AYAZ  
19.05.2014 PAZARTESİ 17.00 KANDİLLİ KANDİLLİ BELEDİYESPOR EREĞLİ DEMİRÇELİKSPOR U-13  LİGİ   MUSTAFA TEKİN  
19.05.2014 PAZARTESİ 17.00 ALAPLI ALAPLI BELEDİYESPOR AKIN SPOR U-13  LİGİ   TARIK TEKE  
19.05.2014 PAZARTESİ 17.00 BEYÇAYIRI KDZ.EREĞLİ SPOR GÜMELİSPOR U-13  LİGİ   MEHMET YAVUZ  
20.05.2014 SALI 13.00 FENER BAŞTARLA SPOR KOZLU TAŞKÖMÜRÜ U.19  LİGİ   ZEKİ ÇORAK  
20.05.2014 SALI 15.00 FENER GÜVENLİKGÜCÜSPOR TERAKKİ SPOR U.19  LİGİ   GÜNAL KIRAL  
20.05.2014 SALI 17.00 FENER YEŞİLTEPESPOR ÜZÜLMEZ SPOR U.19  LİGİ   BÜLENT TUNA  
21.05.2014 ÇARŞAMBA 17.00 ÇAYCUMA SNT. ÇAYCUMA SPOR ÇAYDEĞİRMENİ BELEDİYE U-13  LİGİ   TURAN ZENGİN  
21.05.2014 ÇARŞAMBA 18.30 ÇAYCUMA SNT. İSTASYON GEMİCİLER  BEYCUMA CEZAEVİSPOR U-13  LİGİ   TURAN ZENGİN  
21.05.2014 ÇARŞAMBA 15.30 FENER ACILIK ESNAF SPOR ZONGULDAK KÖMÜRSPOR U-13  LİGİ   NİHAT ORUÇ  
21.05.2014 ÇARŞAMBA 17.00 FENER CAPETİ MERKEZ ATLY. KARADON SPOR U-13  LİGİ   BÜLENT TUNA  
21.05.2014 ÇARŞAMBA 18.30 FENER SARAY SPOR KOZLU TAŞKÖMÜRÜSPOR U-13  LİGİ   MUZAFFER KILIÇ  
21.05.2014 ÇARŞAMBA 17.00 KOZLU KOZLU BELEDİYESPOR ÇATALAĞZI DEMİRSPOR U-13  LİGİ   NİHAT AYAZ  
21.05.2014 ÇARŞAMBA 17.00 KANDİLLİ NEYREN GÖKÇELER  ALAPLI BELEDİYESPOR U-13  LİGİ   MUSTAFA AKIN  
21.05.2014 ÇARŞAMBA 17.00 BEYÇAYIRI GÜMELİSPOR KANDİLLİ BELEDİYESPOR U-13  LİGİ   TARIK TEKE  
21.05.2014 ÇARŞAMBA 18.30 BEYÇAYIRI AKIN SPOR KDZ . EREĞLİ SPOR U-13  LİGİ   CEMİL SICAKYÜZ  
21.05.2014 ÇARŞAMBA 17.00 KİLİMLİ KİLİMLİ BELEDİYE SPOR ZONGULDAK BELEDİYE U-13  LİGİ   CEMAL KAHVECİ   
ZONGULDAK FUTBOL İL TEMSİLCİLİĞİ
08-09-10-11 MAYIS 2014  TARİHLERİ ARASINDAKİ HAFTALIK PROĞRAM
TARİH GÜN SAAT SAHA   KATEGORİ SONUÇ SAHA KOMİSERİ FED.TEMSİLCİSİ
08.05.2014 PERŞEMBE 16.00 ÇAY.SNT. İSTASYON GEMİCİLER SPOR ÇAYDEĞİRMENİ BLD.SPOR U-16 4-4 TURAN ZENGİN  
08.05.2014 PERŞEMBE 13.00 FENER CAPETİ MERKEZ ATLY.SPOR SARAY SPOR U-16 0-3hük. GÜNAL KIRAL  
08.05.2014 PERŞEMBE 15.00 FENER TERSANE SPOR ZONGULDAK GENÇLİKSPOR U-16 2-4 ZEKİ ÇORAK  
08.05.2014 PERŞEMBE 17.00 FENER POLİSGÜCÜSPOR KARADON SPOR U-16 0-5 BÜLENT TUNA  
08.05.2014 PERŞEMBE 15.00 KOZLU KOZLU TAŞKÖMÜRÜSPOR YEŞİLTEPESPOR U-16 18-0 NİHAT AYAZ  
08.05.2014 PERŞEMBE 17.00 KOZLU ZONGULDAK KÖMÜRSPOR KİLİMLİ BELEDİYESPOR U-16 5-0 MUZAFFER KILIÇ  
08.05.2014 PERŞEMBE 16.00 ERDEMİR EREĞLİ DEMİRÇELİKSPOR GÜMELİSPOR U-16 7-1 TARIK TEKE  
08.05.2014 PERŞEMBE 16.00 BEYÇAYIRI KDZ.EREĞLİSPOR EREĞLİ DEVLET HAST. SPOR U-16 3-1 MUSTAFA AKIN  
09.05.2014 CUMA 15.00 BEYÇAYIRI GÜMELİSPOR ZONGULDAK EREĞLİSPOR U.19 1-1 CEMİL SICAKYÜZ  
09.05.2014 CUMA 17.00 BEYÇAYIRI AKINSPOR ELEŞLER SPOR U.19 0-3 MEHEMT YAVUZ  
09.05.2014 CUMA 15.00 FENER TERAKKİSPOR YEŞİLTEPESPOR U.19 2-3 NİHAT ORUÇ  
09.05.2014 CUMA 17.00 FENER ÜZÜLMEZ SPOR ÇAYDAMAR SPOR U.19 3-0 hük. GÜNAL KIRAL  
09.05.2014 CUMA 17.00 KOZLU KOZLU TAŞKÖMÜRÜSPOR GÜVENLİKGÜCÜSPOR U.19 3-2 NİHAT AYAZ   
09.05.2014 CUMA 16.00 KİLİMLİ BÖLÜMSPOR KARADONSPOR U.19 0-17 CEMAL KAHVECİ  
09.05.2014 CUMA 16.00 CUMAYANI TÜRKALİSPOR KURTGÜCÜSPOR U.19 3-7 MUSTAFA TEKİN  
09.05.2014 CUMA 16.00 PERŞEMBE PERŞEMBE BLD.SPOR ÇAYCUMA YAKASPOR U.19 3-0 hük ALP. MİYANYEDİ  
09.05.2014 CUMA 15.00 ÇAY.SNT. ÇAYCUMASPOR ÇOMRANLIKÖYÜSPOR U.19 6-0 TURAN ZENGİN  
09.05.2014 CUMA 17.00 ÇAY.SNT. SEFERCİKSPOR GÖKÇEBEYSPOR U.19 0-15 TURAN ZENGİN  
10.05.2014 CUMARTESİ 12.00 KİLİMLİ İNAĞZISPOR BEYCUMA CEZAEVİSPOR 2.AMATÖR 0-7 CEMAL KAHVECİ  
10.05.2014 CUMARTESİ 14.00 KİLİMLİ SUBATAN SPOR ZONGULDAK BELEDİYESPOR 2.AMATÖR 0-1 CEMAL KAHVECİ  
10.05.2014 CUMARTESİ 16.00 KİLİMLİ KİLİMLİ BELEDİYESPOR TERSANE SPOR U-16 3-0 hük CEMAL KAHVECİ  
10.05.2014 CUMARTESİ 11.00 FENER YEŞİLTEPESPOR POLİSGÜCÜSPOR U-16 1-5 KEMAL ÇETİN  
10.05.2014 CUMARTESİ 13.00 FENER ZONGULDAK GENÇLİKSPOR CAPETİ MERKEZ ATLY.SPOR U-16 0-3 BÜLENT TUNA  
10.05.2014 CUMARTESİ 15.00 FENER ÇAYDAMARSPOR AYİÇİSPOR 2.AMATÖR 7-2 ZEKİ ÇORAK  
10.05.2014 CUMARTESİ 17.00 FENER TERAKKİSPOR TEPEBAŞISPOR 2.AMATÖR 2-0 MUZAFFER KILIÇ  
10.05.2014 CUMARTESİ 12.00 CUMAYANI MUSLU BELEDİYESPOR KARAMANSPOR 2.AMATÖR 10-2 MUSTAFA TEKİN  
10.05.2014 CUMARTESİ 14.00 CUMAYANI ÇATALAĞZI DEMİRSPOR KOZLU BELEDİYESPOR U-16 0-6 MUSTAFA TEKİN  
10.05.2014 CUMARTESİ 16.00 ÇAYDEĞİRMENİ ÇAYDEĞİRMENİ BELEDİYESPOR VELİKÖYÜSPOR U-16 0-0 İSHAK ÇAKICI  
10.05.2014 CUMARTESİ 10.00 ÇAY.SNT. KAYIKÇILAR  G.B.SPOR NEBİOĞLU GENÇLİKSPOR 2.AMATÖR 1-1 TURAN ZENGİN  
10.05.2014 CUMARTESİ 12.00 ÇAY.SNT. ÇAYCUMA YAKASPOR GÖBÜGENÇLİKSPOR 2.AMATÖR 2-2 TURAN ZENGİN  
10.05.2014 CUMARTESİ 14.00 ÇAY.SNT. PEHLİVANLAR SPOR TÜRKALİSPOR 2.AMATÖR 4-4 BARIŞ YEŞİL  
10.05.2014 CUMARTESİ 16.00 ÇAY.SNT. HACILAR SPOR ÇAYIRSPOR 2.AMATÖR 3-2 BARIŞ YEŞİL  
10.05.2014 CUMARTESİ 16.00 KOZLU SARAYSPOR ZONGULDAK KÖMÜRSPOR U-16 1-4 NİHAT AYAZ  
10.05.2014 CUMARTESİ 10.00 BEYÇAYIRI GÜMELİSPOR KDZ.EREĞLİSPOR U-16 0-9 MEHMET YAVUZ  
10.05.2014 CUMARTESİ 12.00 BEYÇAYIRI KDZ.EREĞLİ BELEDİYESPOR ATAŞEHİR BELEDİYESPOR BAYANLAR 1-2 TARIK TEKE  
10.05.2014 CUMARTESİ 14.00 BEYÇAYIRI ZONGULDAK EREĞLİ SPOR BALISPOR 2.AMATÖR 7-1 CEMİL SICAKYÜZ   
10.05.2014 CUMARTESİ 16.00 BEYÇAYIRI GÜNEŞLİ BELEDİYESPOR KANDİLLİ BELEDİYESPOR 2.AMATÖR 3-1 MUSTAFA AKIN  
10.05.2014 CUMARTESİ 14.00 ERDEMİR EREĞLİ DEV.HAST.SPOR GÜLÜÇ BELEDİYESPOR U-16 3-0 hük MEHMET YAVUZ  
11.05.2014 PAZAR 12.00 FENER ZONGULDAK İŞT.ENG.SPOR MANİSA İŞT.ENG.SPOR İŞT.ENG. iptal NİHAT ORUÇ  
11.05.2014 PAZAR 12.00 BEYÇAYIRI KDZ.EREĞLİ İŞT.ENG.SPOR SAMSUN İŞT.ENG.SPOR. İŞT.ENG.   TARIK TEKE  
12.05.2014 PAZARTESİ 17.00 ÇAY.SNT. ÇAYCUMA SPOR İSTASYON GEMİCİLER SPOR U-16   TURAN ZENGİN  
12.05.2014 PAZARTESİ 17.00 FENER POLİSGÜCÜSPOR KOZLU TAŞKÖMÜRÜSPOR U-16 0-10 GÜNAL KIRAL  
12.05.2014 PAZARTESİ 17.00 KOZLU KOZLU BELEDİYESPOR KARADONSPOR U-16 1-1 NİHAT AYAZ  
14.05.2014 ÇARŞAMBA 17.00 KİLİMLİ KARADONSPOR ÇATALAĞZI DEMİRSPOR U-16   CEMAL KAHVECİ  
14.05.2014 ÇARŞAMBA 17.00 FENER YEŞİLTEPESPOR KOZLU BELEDİYESPOR U-16   NİHAT ORUÇ  
ZONGULDAK FUTBOL İL TEMSİLCİLİĞİ        
01-03-04 MAYIS 2014 TARİHLERİ ARASINDAKİ HAFTALIK PROĞRAM        
TARİH GÜN SAAT SAHA   KATEGORİ SONUÇ SAHA KOMİSERİ          
01.05.2014 PERŞEMBE 12.00 FENER GÜVENLİKGÜCÜSPOR BAŞTARLASPOR U-19 1-4 GÜNAL KIRAL          
01.05.2014 PERŞEMBE 14.00 FENER ÇAYDAMARSPOR TERAKKİSPOR U-19 0-3hük. BÜLENT TUNA          
01.05.2014 PERŞEMBE 16.00 FENER YEŞİLTEPESPOR KOZLU TAŞKÖMÜRÜSPOR U-19   NİHAT ORUÇ          
01.05.2014 PERŞEMBE 14.00 ÇAY.SEN. ÇAYCUMA YAKASPOR KARAMUSASPOR U-19   MUSA SEFERCİK          
01.05.2014 PERŞEMBE 16.00 ÇAY.SEN. ÇOMRANLIKÖYÜSPOR PERŞEMBE BLD.SPOR U-19   MUSA SEFERCİK          
01.05.2014 PERŞEMBE 14.00 GÖKÇEBEY GÖKÇEBEYSPOR ÇAYCUMASPOR U-19   İSHAK ÇAKICI          
01.05.2014 PERŞEMBE 17.00 CUMAYANI KURTGÜCÜSPOR ÇAT.DEMİRSPOR U-19   MUSTAFA TEKİN          
01.05.2014 PERŞEMBE 16.00 KİLİMLİ KARADONSPOR TÜRKALİSPOR U-19   CEMAL KAHVECİ          
03.05.2014 CUMARTESİ 10.00 FENER ZON.KÖMÜRSPOR TERSANESPOR U-16   KEMAL ÇETİN          
03.05.2014 CUMARTESİ 12.00 FENER ZON.GENÇLİKSPOR SARAYSPOR U-16 0-8 BÜLENT TUNA          
03.05.2014 CUMARTESİ 14.00 FENER BEYCUMA CEZAEVİSPOR ÇAYDAMARSPOR 2.AMATÖR 2-2 GÜNAL KIRAL          
03.05.2014 CUMARTESİ 16.00 FENER ALAPLI BLD.SPOR ÇAYCUMASPOR S.A.PLAY-OFF 3-5 ZEKİ ÇORAK          
03.05.2014 CUMARTESİ 13.00 KİLİMLİ KARADONSPOR ZON.TAŞKÖMÜRÜSPOR U-16 3-5 CEMAL KAHVECİ          
03.05.2014 CUMARTESİ 15.00 KİLİMLİ KİLİMLİ BLD.SPOR CAPETİ MRK.ATEL.SPOR U-16 4-3 CEMAL KAHVECİ          
03.05.2014 CUMARTESİ 15.00 CUMAYANI ÇAT.DEMİRSPOR POLİSGÜCÜSPOR U-16 1-2 MUSTAFA TEKİN          
03.05.2014 CUMARTESİ 13.00 BEYÇAYIRI EREĞLİ DEV.HST.SPOR EREĞ.DEMİRÇELİKSPOR U-16 1-8 MEHMET YAVUZ          
03.05.2014 CUMARTESİ 15.00 BEYÇAYIRI ELEŞLERSPOR EREĞ.DEMİRÇELİKSPOR U-19 2-4 TARIK TEKE          
03.05.2014 CUMARTESİ 16.00 ÇAY.SEN. VELİKÖYSPOR İST.GEMİCİLERSPOR U-16 3-0 BARIŞ YEŞİL          
04.05.2014 PAZAR 12.00 FENER TEPEBAŞISPOR İNAĞZISPOR 2.AMATÖR 1-2 MUZAFFER KILIÇ          
04.05.2014 PAZAR 14.00 FENER ZON.BLD.SPOR TERAKKİSPOR 2.AMATÖR 1-1 GÜNAL KIRAL          
04.05.2014 PAZAR 16.00 FENER CAPETİ MRK.ATEL.SPOR VELİOĞLU GENÇLİKSPOR 1,A,PLAY-OFF 1-0 ZEKİ ÇORAK          
04.05.2014 PAZAR 15.00 KİLİMLİ AYİÇİSPOR SUBATANSPOR 2.AMATÖR 4-1 CEMAL KAHVECİ          
04.05.2014 PAZAR 12.00 CUMAYANI GÖBÜ GENÇLİKSPOR KAYIKÇILARSPOR 2.AMATÖR 1-0 MUSTAFA TEKİN          
04.05.2014 PAZAR 14.00 CUMAYANI TÜRKALİSPOR HACILARSPOR 2.AMATÖR 4-5 MUSTAFA TEKİN          
04.05.2014 PAZAR 16.00 CUMAYANI SALTUKOVASPOR KARADONSPOR 1.A.PLAY-OFF 2-1 MUSTAFA TEKİN          
04.05.2014 PAZAR 13.00 BEYÇAYIRI ZON.EREĞLİSPOR AKINSPOR U-19 1-2 CEMİL SICAKYÜZ          
04.05.2014 PAZAR 15.00 BEYÇAYIRI GÜLÜÇ BLD.SPOR KDZ.EREĞLİSPOR U-16 0-3hük. MUSTAFA AKIN          
04.05.2014 PAZAR 10.00 ÇAY.SEN. NEBİOĞLU GENÇLİK PEHLİVANLARSPOR 2.AMATÖR 5-0 BARIŞ YEŞİL          
04.05.2014 PAZAR 12.00 ÇAY.SEN. KARAMANSPOR ÇAY.YAKASPOR 2.AMATÖR 3-3 TURAN ZENGİN          
04.05.2014 PAZAR 14.00 ÇAY.SEN. ÇAYIRSPOR MUSLU BLD.SPOR 2.AMATÖR 0-10 TURAN ZENGİN          

BÖLÜMSPOR-CAPETİ MERKEZ ATELYE SPOR KULÜPLERİ ARASINDA OYNANAN 1.AMATÖR KÜME PLAY-OFF MÜSABKASINDA BÖLÜMSPOR KULÜBÜ F.M.T 19.MADDESİNİN   1   VE  2   BENDİNE GÖRE 3-0 HÜKMEN YENİK SAYILMIŞTIR.

         

U-13 LİĞİ 06.05.2014  SALI GÜNÜ YAPILACAK OLAN TERTİP KOMİTESİ TOPLANTISINDA KURA ÇEKİMİ YAPILACAKTIR.KULÜPLERİMİZE DUYURULUR.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TFF

TASKK

GSGM

TBF